Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megütötte az exeit,...

Ha valaki megütötte az exeit, a mostani párját is megfogja?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm olyan pasit fogott ki magának, aki megütötte az exeit. A barátnőm előtti ex egy másik barátnőm.

Ismerem a férfit lassan 3 éve (barátnőm 9 hónapja van vele, az előzővel 2 évig voltak együtt), láttam már hogy viselkedik mikor agresszív. Az exét a nyílt utcán megpofozta.

A barátnőm szereti, de én féltem.


2012. ápr. 2. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Meg van rá az esély, de nem törvényszerű, én azt gondolom. Egy normális pasi nem emel kezet a nőkre, de ismerek olyan helyzetet, ahol a nők kiprovokálták, hogy megüssék őket. Ilyen esetben nehéz bíráskodni. A konkrét esetről pedig azt gondolom, hogy a barátnődnek jobban meg kellene fontolnia ezt a kapcsolatot.
2012. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Majdnem biztos hogy ő is kapni fog, előbb-utóbb.
2012. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A másik barátnőm, aki a pasi exe, beszélt a többi nővel. Mindegyik azt állította, hogy a pasi nemcsak megütötte őket, hanem meg is csalta. (ez még akkor volt mikor ő járt a pasival)


A barátnőm azt mondja, biztos benne hogy őt nem fogja se bántani se megcsalni. Persze ő suli után mos-főz-takarít, utána együtt mennek kocsmázni.

2012. ápr. 2. 10:57
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Mi a nőkben ez a "itéljétek meg hogy a barátnőm helyesen él e" kényszer?

Vagy igazából ez te vagy csak annyira szégyenled hogy még arc nélkül sem mered felvállalni?

De ha tényleg a barátnődről szól a kérdés miért nem te mondod el neki a saját véleményed, miért szeretnéd vele közölni a miénket is?

2012. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Csak az érdekel, hogy egy olyan ember aki megütötte az exeit, megváltozhat e.

Már elmondtam a barátnőmnek, hogy vigyázzon a barátjával. De nem akarok beleszólni az életébe.

Csak aggódom a barátnőmért ennyi az egész.

2012. ápr. 2. 11:14
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
szerintem NEM. Az alaptermészet nem változik. Ha neki ez a konfliktuskezelési módszere (nyilván nem az udvarlási időszakban), akkor ez meg fog maradni. Én félnék tőle.
2012. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
De téged miért érdekel, nem te élsz vele, hanem a barátnőd.
2012. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Mert szereti a barátnőjét, és nem akarja, hogy baja essen.

Ennyit nem tudtál kikövetkeztetni?

2012. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Férfi nem üt meg nőt. Ha meg megüt, akkor nem férfi, csak egy nyomorult szar. Ahogy felvázoltad az illetőt, egy tökéletesen jelem nélküli véglény, akibe a levegő is kár. Nem fog megváltozni, csak ha impotens lesz, mert akkor többet fog inni, és hamarabb eljár a keze.

F/37

2012. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

Dehát már beszélt vele, elmondta véleményét, ez nincs tovább.

Isten bizony nem értem. Erre mondják hogy pletyi?

2012. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!