Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha valakinek "nem"-et mondanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek "nem"-et mondanak elsőre, másodikra megfogja kérdezni?

Figyelt kérdés
Egy férfi megkéri egy nő (lány) kezét és a lány NEM-et mond, mert mondjuk fiatalnak érzi magát még, de hosszútávon hozzámenne a férfihoz, mondjuk 3-4 év múlva, vajon a férfi megkérdi még vagy nem? Ti megkérdeznétek pár év múlva még egyszer?
2009. dec. 10. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

nagy pofon lenne, az biztos.


egy tanács a férfinak: eleve akkor kéne föl tenni a kérdést, hogy tudja, hogy igen lesz a válasz. szerintem. ezzel csak kellemetlen helyzetet teremtett számodra és számára is. mert gondolom előtte nem vezetted félre. vagy igen? mert ha igen, akkor szerintem nem fogja többször megkérdezni. ebben az esetben neked kell majd egyértelműen a tudtára adni, ha felkészültél

2009. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember ilyenkor sem mond nemet, ritkán szokott a kérdés ugyanis úgy elhangozni, hogy hozzámjössz 3 hónapon belül, 28-án 10 órakor...
2009. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Álljunk meg két szóra, nem mondtam, hogy rólam van szó:))
2009. dec. 10. 09:20
 4/13 A kérdező kommentje:
ÉS nem gondoltam arra, hogy konkrét dátummal együtt kérje meg a férfi a nőt...csak pl ha még a lány egyetemen van s melléje távkapcsolat(még legalább 2 évig)...emellett borzasztó fiatalok...:) csak egy kiváncsi kérdés volt ennyi
2009. dec. 10. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kell tudni válaszolni! Az, hogy valaki egyetemista létére azt szeretné, ha várnának vele egy-két évet, azt nem lehet visszautasításként értelmezni. Az nem NEM, hanem IGEN MAJD.:)
2009. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazatok van:)
2009. dec. 10. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
én nem kérném meg újra a kezét, ha egyszer kategorikus nemet mondott!
2009. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor próbálkozna újra, ha a lány úgy mondta volna, hogy most még nem, de később igen. Ha egyértelmű nemet mond csak, akkor hülye lenne újra próbálkozni.
2009. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát, Mr. Darcy másodszor is megkérte Eliza Bennett kezét :D


Félre a viccel: A fentebb szólóknak igazuk van. Nyugodtan mondd meg neki, hogy még fiatalok vagytok hozzá.

2009. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a fiú igazán szereti és a lány elmagyarázza neki,h még miért nem lehet, akkor persze,h megkéri,csak legközelebb biztosan kétszer is meggondolja,h itt van-e már az ideje!
2009. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!