Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyszer megteszi, az...

Aki egyszer megteszi, az megfogja még egyszer? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a "párommal" és voltak furcsa dolgai...nem tudtam igazán megemészteni és mondtam neki, hogy hazajövök a szüleimhez vidékre és időt kérek, nagyon szeretem de most helyre kell magamat rakni és szerintem neki is...így is lett hazajöttem.Majd 2 hét után nem szólva semmit visszamentem és a közös ágyunkban egy 20 éves kislány volt, a párom 28 éves mindjárt 29, azonnal pakoltam minden mozdíthatót kocsiba és a szomszédaimhoz, és jöttem haza:( mielőtt eljöttem még elsírta magát, hogy megbotlott és szeret és hogy most mi lesz vele...aztán sokat hívott telefonon meg smsekkel bombázott, hogy szeret és hiányzom neki...bla bla bla, majd most kiderült, hogy a csaj ott dolgozik ahol én dolgoztam (az utódom)a "párom" is ott dolgozik mi is ott ismerkedtünk meg, a volt kollégáim hívnak folyamatosan, és tőlük tudom, és most azt monda (hazudta nem tudom), hogy nincs meg neki a csaj...nem hiszem el neki, vagyis nem megy...most bizonyítani akar, de nem tudom mit tegyek, aki megtette egyszer megteszi még egyszer??????Ráadásul beközölte, hogy nagy eséllyel bőrrákos mármint a párom, és most magamat marom, hogy mi lesz vele, pedig hát ő volt a szemét!Nem tudom mit tegyek...bonyolult ez így, hogy a bőrrák is fenyeget, és hogy közben könyörög, de lehet, hogy megvan neki az a kislány...meg könyörgöm 20 éves...mit tennétek a helyemben????
2010. aug. 2. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rögtön elhagynám, bár ezt le is szögezem a kapcsoaltaimban, hogy megcsalásra nincs bocsánat.

Ha látja, hogy túlteszed magad a "botlásán", megteszi mégegyszer, legfeljebb jobban vigyáz... és honnan tudod, hogy ez az első eset?

A bőrrák kicsit nevetséges indok, hogy ezzel akar visszacsalogatni, érzelmileg zsarol...

Én aztmondom lapát, 28 vagy, simán taláslz ennél jobbat :)

2010. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem rákos,nyugi érzelmi zsarolásnál bármit hazudnak h visszamenj aztán kezdődik előről,és fél évmúlva ujból pakolhatsz mikor egy 17 éves lesz az ágyatokban,vagy kettő.
2010. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy megvan neki a kislány? hogy lefeküdt vele? amúgy 20 évesen már egy nő nem kislány, hanem tetteiért felelős felnőtt nő.

A kérdéseddel kapcsolatban annyit írnék, hogy a párod ahelyett, hogy rendbe tette volna magában a dolgokat, míg te is elmentél haza gondolkodni, kihasználta az alkalmat és megfektetett egy csajt ( vagy ki tudja mennyit, te ennyit láttál).

Ilyen helyzetben, mikor egy kapcsolat válságban van nem arra szoktunk törekedni, hogy mások ágyában ( ráadásul a ti közös ágyatokban) keressük a megoldásokat.

Innentől szerintem teljesen egyértelmű mennyire vesz téged ez a pasi komolyan.

Ha sajnálatból vele akarsz maradni az a te döntésed, vagy önámításból, de utána ne szívd a fogad, ha megint seggre ülsz.

2010. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen-igen-igen. Újra megteszi az összes, aki ilyen. Nem a lány kora itt a lényeg, hanem a férfi erkölcstelensége. Ne haragudj, hogy ilyet mondok, de undorító ember a "párod"... a közös ágyban (ez a megcsalás legundorítóbb formája), legalább vitte volna máshova. A lány nem biztos, hogy hibás, ki tudja milyen hazugságot adott be neki a "párod", lehet azt mondta neki, hogy te otthagytad őt. Az ilyen ember úgy hazudik, mint a vízfolyás, volt dolgom a fajtájával - én voltam a 20 éves "kislány" szerepében, igaz szexre végül nem került sor hálistennek, mert kiderült, hogy képben van még a régi barátnő. Utána összeszedett a pali egy nálam is 3 évvel fiatalabbat... pont úgy, ahogy az egyik előző válaszoló írta... úgy látszik, ennek a fajta embernek elég tipikusnak mondható a viselkedése. A bőrrákos dumát sem hinném el neki. Ezek bármit képesek hazudni, azért hogy bűntudatot keltsenek a másikban (aki mellesleg vétlen). Hagyd ott kérdező, ne gondolkozz egy percig se. Örülj neki, hogy még nincs közös gyereketek. Keress egy normális Férfit, van belőlük rengeteg, fiatal vagy még, simán találsz.
2010. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én elhagynám. Aki egyszer megteszi az másodjára is megfogja,és ha megbocsátasz neki akkor tudja hogy bármit tehet te megbocsátasz. Aki megcsalja a pátját az nem is szereti igazán...ha szeretne,akkor miért akarna mást?! Vannak barátnőim,akik megcsalás után is folytatták a kapcsolatot-kiétel nélkül megcsalták őket megint. Ez az egyik,a másik meg az hogy nem lenne a kapcsolat a régi...örökre benned maradna egy sérelem,és soha többet nem tudnál benne megbízni.
2010. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A megvan neki a kislány azt akarja jelenteni, hogy még együtt vannak, amit nem tudok biztosra, mivel nem vagyok ott, mert ugye ő azt állítja, hogy nincs neki a kiscsaj, de nem tudom elhihetem e. Pár hete még feleségül akart venni és gyerekről álmodozott :( így félreismertem?????
2010. aug. 2. 19:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van, csak hát az a fránya remény ami elvileg utoljára hal meg...annyi minden összeköt még vele, és hol a szivem hol pedig az eszem van fölényben, nagyon megbíztam benne és mindenki nyakát tette volna guillotine alá, hogy sose csalna meg...nem tudom felfogni....
2010. aug. 2. 19:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Pedig fogd fel, ne pedig hiú reményekbe ringasd magad.

Volt egy barátom, egyszer olyan 2 év után közölte velem, hogy én vagyok neki a tökéletes nő, mind kivűlről, mind belülről, ismét szerelmet vallott, majd mit adott isten, 3 na múlva az egyik barátnőmmel félrekefélt....

Ennyit a gyerek tervezéről ,meg a felségül kérésről.

2010. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az mekkora szemét állat, a barátnőddel???jesszuska.

Tudom, hogy fel kellene fognom, de akkorát csalódtam benne, ez akkora sokk most nekem, vakon bíztam benne, senkinek nem adtam ekkora bizalmat mint neki, mindent megadtam neki, mind az ágyban mind családi téren, semmit nem titkoltam el előle, őszinte voltam...nem tudom mivel érdemeltem...vagy pont ez volt a baj????túlságosan nyeregben érezte magát?

2010. aug. 2. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Előtte is elbizonytalanodtál a kapcsolatban, ez legalább segít eldönteni a kérdést.
2010. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!