Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyszer megteszi, az...

Aki egyszer megteszi, az megfogja még egyszer? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a "párommal" és voltak furcsa dolgai...nem tudtam igazán megemészteni és mondtam neki, hogy hazajövök a szüleimhez vidékre és időt kérek, nagyon szeretem de most helyre kell magamat rakni és szerintem neki is...így is lett hazajöttem.Majd 2 hét után nem szólva semmit visszamentem és a közös ágyunkban egy 20 éves kislány volt, a párom 28 éves mindjárt 29, azonnal pakoltam minden mozdíthatót kocsiba és a szomszédaimhoz, és jöttem haza:( mielőtt eljöttem még elsírta magát, hogy megbotlott és szeret és hogy most mi lesz vele...aztán sokat hívott telefonon meg smsekkel bombázott, hogy szeret és hiányzom neki...bla bla bla, majd most kiderült, hogy a csaj ott dolgozik ahol én dolgoztam (az utódom)a "párom" is ott dolgozik mi is ott ismerkedtünk meg, a volt kollégáim hívnak folyamatosan, és tőlük tudom, és most azt monda (hazudta nem tudom), hogy nincs meg neki a csaj...nem hiszem el neki, vagyis nem megy...most bizonyítani akar, de nem tudom mit tegyek, aki megtette egyszer megteszi még egyszer??????Ráadásul beközölte, hogy nagy eséllyel bőrrákos mármint a párom, és most magamat marom, hogy mi lesz vele, pedig hát ő volt a szemét!Nem tudom mit tegyek...bonyolult ez így, hogy a bőrrák is fenyeget, és hogy közben könyörög, de lehet, hogy megvan neki az a kislány...meg könyörgöm 20 éves...mit tennétek a helyemben????
2010. aug. 2. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen egyrészt túlzottan kiadtad magad, nem maradt benned semmi felfedezni való, ami igazából nem a te hibád, hiszen te ezt mind érzelemből tetted, de sosem szabad teljesen mindent felfedni magadról, hol marad az izgalom?

A másik, amit te fogalmaztál meg, csak még nem jutott el a tudatodig, az hogy VAKON bíztál benne. Soha, senkiben sem lehet vakon bízni, csak és kizárólag saját magadban, minden ember, a legkedvesebb is valamilyen szinten önző.

A bizalom nagyon fontos a kapcsolatban, de mindig nyitott szemmel kell járni, mert aki vakon jár, mint te ilyen kellemetlen meglepetések érik, meg mint engem mikor volt barátom félrement barátnőmmel.

De a lényeg ezekben a szitukban, hogy lehet belőle tanulni, ha akarsz. ha nem akarsz, bedugod a fejed a homokba, egy ideig még menni fog ugyanilyen szarul a dolog, majd arra ébredsz, hogy megint átvert....

Tanulj, tanulj.

És ami még fontosabb a tartásod. Na az az amit egy nő egyetlen egy pasiért sem adhat fel, semmilyen körülmények között, nincs az a pasi aki miatt ezt meg kell tenni, mert aki ilyen az nem érdemel meg, aki meg ezt várja az nem szeret, igaz szeretetben megalázkodás nincs.

Te NŐ vagy!! Vésd ezt jól az eszedbe, hogy egyetlen pasi sem packázhat veled, mert fogod magad és ott hagyod a francba, így hát előbb-utóbb be fogsz vonzani egy korrekt pasit, mivel te is korrekt voltál magadhoz, hogy volt tartásod és nem hagytad el magad.

Legyél okos, és ehhez kívánok Neked nagyon sok erőt és KITARTÁST!

Lépj tovább az életedben itt az ideje.

2010. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mennyire igaz amit írtatok, főleg Te kedves utolsó hozzászóló! Nem fogok visszamenni hozzá, az lenne a legnagyobb hülyeség amit tehetnék! Fiatal vagyok, előttem az élet és jobbat érdemlek! :) Köszönöm mindenkinek, a normális hozzászólásokat, és a bíztatást és a le...szást is, hogy ne legyek hülye :) ez most nagyon kellett!Köszönöm, és ha valaki még szeretne írni az nyugodtan, egy két bátorító szó sosem árt :) Köszi még egyszer!:) :) :)
2010. aug. 3. 00:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megteszi, megteheti többször is. Ez végzetes hiba. Én kiadnám az útját!
2010. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!