Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megütötte az exeit,...

Ha valaki megütötte az exeit, a mostani párját is megfogja?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm olyan pasit fogott ki magának, aki megütötte az exeit. A barátnőm előtti ex egy másik barátnőm.

Ismerem a férfit lassan 3 éve (barátnőm 9 hónapja van vele, az előzővel 2 évig voltak együtt), láttam már hogy viselkedik mikor agresszív. Az exét a nyílt utcán megpofozta.

A barátnőm szereti, de én féltem.


2012. ápr. 2. 10:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

Mi van, még nem volt nővel dolgod?


Ezt hívják aggódásnak, törődésnek. Mert a lány most szerelmes, nem gondolkodik racionálisan, a kérdező meg nem akarja, hogy megverjék.


Te direktbe játszod a hülyét?

2012. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
Nem törvényszerű hogy megüti.Ha az ex rib@nc volt akkor megérdemelte a pofont.
2012. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
27%

Azt hivják törödésnek hogy kibeszélem nyilvánosan a barátnőm kapcsolatát?

Mit változtat a bnő életén az hogy itt minket kérdezget, áruld el. Itt melyik a törödős rész?

Beszélt vele, véleményét elmondta, slussz, ennyit tehet, többet nem.


Ez nem másról szól csakis saját magáról, hogy a saját lelkét nyugtassa én rendes ember vagyok, törödöm a barátaimmal, megkérdeztem egy fórumonˇ


Én minek kérdeznélek meg benneteket a barátaimról, felőlem válaszolhatna az Egyesült Államok elnöke annak a véleményét is leszarnám, ha a cimborámról beszél.

2012. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Neked sem kell ám válaszolni. Ha ennyire zavar, miért vagy itt?
2012. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

Már leirtam, gondoltam itt választ kapok arra mi a nőkben ez a "itéljétek meg hogy a barátnőm helyesen él e" kényszer?

Ha mástól nem, hát tőled, te kitünsz a tömegből.

2012. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elég butuska a barátnőd. Próbáld lebeszélni róla kitartóan,sokszor meghozza hatását.Ha vkiről sokan akarnak lebeszélni, az előbb-utóbb szöget üt a fejünkbe.
2012. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, nem mindegy neked, ki kivel jár? Minden barátnőd összes társát leellenőrzöd? Hagyd őket élni. A barátnőd felnőtt, ha egy anyós szólna helyetted, akkor mindenki ugrana, hogy mi köze hozzá?
2012. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Ha együtt mennek kocsmázni, akkor jól megértik egymást. Ne aggódj a barátnõdért, mert ez az életfajta tetszik neki.
2012. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Benne van a lendület, majd kapsz te is a búrádra. :D
2012. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
red4me mivel férfi vagy, ezt sosem fogod megérteni. Ilyenek vagyunk, pont. Ha nem tetszik, nem tudod elfogadni, az a te bajod.
2012. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!