Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kötelezni, hogy...

Hogyan tudnám kötelezni, hogy dolgozzon?

Figyelt kérdés

A fiamnak van egy barátnője, 5 éve nálunk lakik. Akkor költözött ide, amikor terhes volt, mert az ős szüleinél nem fértek volna el 3an. Addig a szülei tartották el. Most már 4 éves múlt az unokám (akit imádok!) de az anya egész egyszerűen nem hajlandó dolgozni. Kifogás az van rengeteg, amit a fiam vagy elhisz, vagy nem akar veszekedni. Már kifizettem neki egy tanfolyamot (valami irodai ügyintéző) és a jogosítványát.


Mit tehetnék még??


2012. márc. 28. 16:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9-es: Budapesten élünk.

A lány szülei már nyugdíjasok, így ha beteg a gyerek nem kell vele táppénzre mennie.


A rezsi kiszámolása nagyon jó ötlet, köszönöm. És az is, hogy csak magamnak veszek, főzök, csak ezt már próbáltam de a fiam miatt elgyengültem :-(

2012. márc. 29. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!