Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatja valaki hogy...

Miért hangoztatja valaki hogy boldog és kiegyensúlyozott a gyereke?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonunk kb minden nap tesz fel a netre a gyerekéről képeket. De ezeket a szövegeket változtatja: "Boldog kisfiú" "Mindig mosolyog" "Boldog és kiegyensúlyozott kisfiam" "Kiegyensúlyozott mert nagyon szeretjük" "Gyönyörű kiegyensúlyozott gyerekem" stb. De tényleg minden képéhez ilyeneket ír, meg hogy "nő ismerőseim szüljetek mert az a legcsodálatosabb az életben ha édesanyák lehettek". Meg hogy a férje élete szerelmes és idilli boldog a kapcsolatuk stb.
2012. márc. 26. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen nőt ismertem, később kiderült róla, hogy évtizedes zugivó!

Sajnos az a tapasztalatom, hogy minél nagyobb gázok vannak otthon, annál jobban próbálják sokan kifelé fenntartani a látszatot..........

2012. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ők mondjuk tényleg nagyon boldognak tűnnek bármikor találkozunk. Jó, 21 évesen szült, most 23 éves. 4 éve van együtt a férjével, helyesek, ránézésre jól megvannak. De ez a netre kirakom hogy a volt osztálytársaim/tanáraim stb lássák hogy milyen jó sorom van, olyan sok nekem...
2012. márc. 26. 14:10
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzővel.tuti nincs rendben vmi otthon.csak szeretné ha így lenne.
2012. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Előttem írónak igaza van. Még annyit, hogy valószínű valami hiányzik az életéből azért nyomja ennyire, hogy milyen jó minden, hogy magát és környezetét meggyőzze, pedig ez lehet, hogy egyáltalán nem így van.
2012. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van egy kis hencegés is a dologban.
2012. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg mikor évfordulójuk van akkor is kirakja hogy szerelmemmel ennyi és ennyi ideje együtt. Ugye 4 éve vannak együtt és kiszámolja bizonyos időközönként hogy 30, 35, 40 hónapja együtt...Agybaj.
2012. márc. 26. 14:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! :) megnézném ki ez :)
2012. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Mekkora teher lehet ez egy kisgyereknek, ha ilyen az anyja!

2012. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. :)

Barátnőm és férje is ilyen. Egymás képét kommentelik, hogy Szeretlek szerelmem..stb.

Nekem sok, szerintem csöpögős, de ez van! :)

2012. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos
2012. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!