Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira sajnálom apukámat,...

Annyira sajnálom apukámat, tudok neki vmiben segíteni?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim. Apa fizeti a gyerektartást,de elég kevés mert minimálbérért dolgozik és nem túl sok az a 20%. anya mindig panaszkodik ez miatt. Nemhogy örülne h legalább fizeti,más apja még ennyit se tesz. Az én apám amikor nem dolgozott csak alkalmanként akkor is fizette a gyerektartást. De anya állandóan csak panaszkodik nekem és a barátnőinek is,hogy apu csak ennyit ad,smucig,stb.. pedig ez nem igaz. csak keveset keres. nagyon sajnálom őt,mert tudok hogy sokszor alig eszik csak hogy amikor megyek hozzá én ehessek gyümölcsöt,joghurtot rendes kaját,néha pizzát. Kb 3 hónappal ezelött mikor csak ugy beugrottam hozzá láttam h üres rizst fözöt magának,szégyenkezett h most nincs itthon semmi normélis,de majd hétvégére lesz. Azóta kicsit kifagattam és megtudtam h mindig ezt csinálja h alig eszik ha eszik is ilyen sz.ar kajákat csak azért h én mikor ott vagyok tudjak enni. Meg hogy kitudja fizet i az albiját,a gyerektartást. Mindig lukas neki a zoknija is.

Mi is albérletben lakunk anyuval,de azért jobban élünk mint apa. velünk lakik még anya barátja akivel nincs semmi bajom,bírom őt.

Szerintetek mit szólna anyukám ha megkérném h engedje meg apának hogy kevesebb pénzt adjon hogy ő is tudjon normálisan enni,és legyen neki zoknija is?

Rossz hogy mi jól élünk,apa meg nem.


2012. márc. 23. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Szomorú történet. Annyit tudsz apukádon segíteni, ha minnél többet látogatnád, annak biztos örülne. Ha felnőtt leszel segítesz rajta.
2012. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki sütit vagy valami finom főételt, és vigyél neki "kóstolót", ezzel ki is váltanál egy-két étkezést :) Anyukád biztos nem ellenkezne, ha megkérnéd, hogy hadd kóstolja meg apukád is, amit főztél.
2012. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy főzz otthon, vagy csinálj szendvicset és ugorj be hozzá. plusz én még megmondanám anyukádnak is, hogy legalább neked ne szidja, plusz a barátnői előtt megmondanám, hogy ezt láttad, és hogy más még ennyit sem fizet. nagyon aranyos vagy: :) ha nagyobb leszel, és dolgozol, segíthetsz majd neki :)
2012. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Volt hogy én csináltam spgettit és akartam vinni apának kostólót de anya nem engedte azt mondta h ne vigyem el mi kevés kajánkat neki. Pedig nekünk mindig van mit enni,míg apának nincs
2012. márc. 24. 14:35
 15/16 Missi_Key ***** válasza:
97%

hát, nehéz ügy, és igen megható.

de ha te ezt így mondod anyukádnak attól egyrészt lehet hogy észhez tér.

másrészt, ha meg nem, akkor az apukádnak lesz negatív, mert egyrészt biztos nem kellemes neki h nem ő segít neked hanem fordítva, másrészt lehet h anyukád rosszul veszi le a dolgokat, és nem akar majd odaengedni :S

2012. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
majdnem elsirtam magam Olvassa el ezt az osszes ex aki a volt ferjet fejostehhenek nez. Hol vannak az apa emberi jogai??En ha a kislany lennek 16 evessen elkoztoznek apamhozaztan fizessen az anya csak hogy tudja milyen az ha enni nem jut. Es ne mondja senki gyereket nem csak vilagra kell segiteni mint apa mert legtobszor a nok akarjak a gyereket.Szegyen a magyar csaladjog a ferfiakra nezve.
2012. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!