Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem az apukámat?

Hogy kezeljem az apukámat?

Figyelt kérdés

Apukám állandóan hazudozik. Mondasz neki valamit, és saját észjárása szerint átalakítja és onnantól kezdve az úgy van. Nem csak ő maga hiszi el, de bárkinek azt a hazugságot meséli tovább, és onnantól kezdve a valóság a hazugság.


Teljesen megbízhatatlan, lusta, folyton káromkodik, és szid mindenkit (engem is csak a hátam mögött).


És akkor jön a következő: fel van háborodva, és mindenkinél akinél csak lehet panaszkodik a családjáról, hogy ő nincs megbecsülve, és úgy beszélnek vele, mint egy kutyával (szintén nem igaz).


17/L


2012. jan. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szembesítsd azzal, hogy amit mond, az nem igaz, nem úgy volt, valótlant állít.

Ha nem így teszel, akkor annyira elszalad vele a ló, hogy hihetetlen dolgokat fog hazudozni.

Azért tudom, mert anyám ugyanilyen, mint apukád.

Én nem szóltam neki, és a végén már olyanokat hazudott, hogy hihetetlen.

Mondjuk azt mondta nagynénémnek, hogy nekem nincs munkahelyen, és alkalmi munkákból élek, holott volt munkahelyem, normális, bejelentett, csak nem 160, hanem 120 órát dolgoztam 1 hónapban.

Ő ezt úgy ferdítette el, hogy alkalmi munkáim vannak.

Nagynéném meg nekem állt, hogy miért nem dolgozom?

Ne hagyd, mert sokkal rosszabb lesz!

2012. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
A pszichológia ezt antiszociális személyiségnek nevezi. Nézz utána a neten, hogy mit jelent, és hogy mit lehet tenni. (elárulom neked, szinte semmit)
2012. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nekem is nagyon hasonló módon csavarja ki a dolgokat és talál ki hazugságokat..


Semmit nem lehet vele kezdeni ?? :O

2012. jan. 14. 18:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiába szembesítem az igazsággal, egyik fülén be a másikon ki..
2012. jan. 14. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele úgy viselkedni mint ahogy ő viselkedik veled de előtte. És akkor ha rájön hogy milyen kellemetlen, rossz érzés akkor talán abbahagyja.
2012. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!