Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az anyos, ,...

Hogyan kezeljem az anyos, , beszolasait, ,?

Figyelt kérdés

Folyton talal rajtam valamit, amit szova kell tennie, de azt meg soha nem mondta, hogy pl. jol nezek ki...


Tobb mint 3 eve vagyunk egyutt a parommal, a szuleihez ritkan megyek hiszen messze laknak. Volt mar egy evvel ezelott arra pelda, hogy a parom anyja kijelentette, latja rajtam, hogy hiztam es elkezdte ecsetelni, hogy hol velt felfedezni rajtam egy kis sulytobbletet.


Most legutoljara elmondta, hogy latja azt, hogy egyre kevesebb hajam van es vagassam le jo rovidre, hogy megerosodjon. Azt is hozzatette, hogy sajnos nagyon vekony vagyok, elkepzelni se tudja mi lesz velem ha egyszer beteg leszek, 1 evvel ezelott 5 kiloval voltam nehezebb, akkor az volt a problema, hogy hiztam. .


Plusz meg arrol is beszelt, hogy milyen gnom kezem van, o meg ilyen pici kezet, csuklot eleteben nem latott. Nem ertem mekkora kezemnek kellene lennie, amikor en magam se vagyok tul nagy 160 cm / 52 kg.


A ,,kopaszodasom,, felveteset se ertem, teny, hogy vekony szalu a hajam es nem tul dus de konyorgom 22 eves vagyok ne akarja mar bebeszelni nekem, hogy kopaszodok.


Egyszeruen nem ertem miert keresi rajtam mindig a hibat, ezektol eltekintve kedves velem, segit amiben csak tud, de ezek a megnyilvanulasai eleg zavaroak tudnak lenni egy ido utan.


Szeintetek miert viselkedik igy? Hogy reagaljak ezekre? Eddig nem szoltam egy szot se de nem tudom meddig fogom ezt kibirni :)


2011. dec. 15. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az anyósok sajnos ilyenek.:( Nem érdemes túl nagy jelentőséget tulajdonítani ezeknek a beszólásoknak, mert csak magadat emészted vele. Az a szerencse, hogy jó messze lakik tőletek, ennek örülj!
2011. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Úgyis ritkán találkoztok, próbálj meg nem törődni vele.

Vagy mondd azt legközelebb, ha kritizál: nem jól hallottam, elismételné(d) még egyszer?

Vagy ne menj a legközelebbi alkalomkor. Ha kérdezné a férjed, miért, mondja meg neki az okot, vagy hívjon fel téged, és mondd neki, hogy nincs kedved menni a beszólásai miatt.

2011. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom, csak egyszeruen nem tudom felfogni, hogy miert nem tud legalabb egyetlen egy talalkozo ugy eltelni, hogy nem keres rajtam semmilyen hibat. En nem bantom, pedig en is tehetnek megjegyzeseket, de minek?! Remelem megunja idovel...
2011. dec. 15. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Maminak feltűnt, hogy vetélytársa van...

Aki elveszi tőle a pici fiát...!!


Nálunk is hasonló a helyzet.

Engem azért utálnak, mert esti gimit végeztem, és jelenleg nincs állásom.

Kb. 15 hónapja nem jártam náluk, de nem nagyon hiányolnak, s én sem őket.

Ja, 3 éve együtt élek a párommal, esküvőt tervezünk, és babát akarunk.

:)


Hogy reagálj ezekre? Szarj rá.



28/Heni

2011. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem túlságosan felfújod az egészet. Amikor a gnóm kezed kezdted ecsetelni ez bizonyossá vált.

Most úgy őszintén! Tényleg azt is mondta hogy gnóm kezed van? Van csak annyit ilyen pici kezet és csuklót életében nem látott.? Mert legnómozni valakit egészen más mint az illetőnek azt mondani: kicsi keze van.

2011. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na, akkor nemcsak en vagyok ilyen helyzetben :)) Eddig ugy csinaltam mintha nem hallottam volna, hogy mit mond, de azert idegesitett a dolog. Valoszinuleg ezekutan is marad ez a taktika. :))


Ilyenek ezek az anyosok, sose jo nekik semmi, ha a fiuknak nincs parja az a baj, ha van, akkor meg az. Felfoghatatlan! :)

2011. dec. 15. 17:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt konkretan igy mondta, hogy gnom kezem van. Nem en talaltam ki.
2011. dec. 15. 17:43
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne törődj vele ezeket csak azért mondja hogy mondjon valamit, az egyik füleden be a másikon ki. Az enyém is ilyen volt de mivel nem reagáltam le sőt elengedtem a fülem mellett idővel abbahagyta. Mikor már a gyerek megszületett akkor azzal kapcsolatban volt állandó megjegyzései. Én azt is elengedtem a fülem mellett és mindent ugy csináltam ahogy én jónak láttam.Ha azt látja hogy felkapod a vizet annál jobban csinálja.
2011. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha ilyet mondott akkor tényleg nem valami hízelgő.

Talán ilyenkor megmondhatnád neki finomon. hogy nem tetszik az amikor ilyeneket mond mert sértőnek találod. Ha erre szabadkozni kezd, kérdezd meg tőle hogy neki ez vissza felé történne akkor hogy esne? :)

2011. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Biztos a plafonon lenne es minden lennek csak jo ember nem :)))


Legkozelebb ha ilyen tortenne megmondom neki finoman, hogy ez mar sok, a kisebb beszolasait meg elengedem a fulem melett.


Koszonom a valaszaitokat! :)

2011. dec. 15. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!