Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az anyos, ,...

Hogyan kezeljem az anyos, , beszolasait, ,?

Figyelt kérdés

Folyton talal rajtam valamit, amit szova kell tennie, de azt meg soha nem mondta, hogy pl. jol nezek ki...


Tobb mint 3 eve vagyunk egyutt a parommal, a szuleihez ritkan megyek hiszen messze laknak. Volt mar egy evvel ezelott arra pelda, hogy a parom anyja kijelentette, latja rajtam, hogy hiztam es elkezdte ecsetelni, hogy hol velt felfedezni rajtam egy kis sulytobbletet.


Most legutoljara elmondta, hogy latja azt, hogy egyre kevesebb hajam van es vagassam le jo rovidre, hogy megerosodjon. Azt is hozzatette, hogy sajnos nagyon vekony vagyok, elkepzelni se tudja mi lesz velem ha egyszer beteg leszek, 1 evvel ezelott 5 kiloval voltam nehezebb, akkor az volt a problema, hogy hiztam. .


Plusz meg arrol is beszelt, hogy milyen gnom kezem van, o meg ilyen pici kezet, csuklot eleteben nem latott. Nem ertem mekkora kezemnek kellene lennie, amikor en magam se vagyok tul nagy 160 cm / 52 kg.


A ,,kopaszodasom,, felveteset se ertem, teny, hogy vekony szalu a hajam es nem tul dus de konyorgom 22 eves vagyok ne akarja mar bebeszelni nekem, hogy kopaszodok.


Egyszeruen nem ertem miert keresi rajtam mindig a hibat, ezektol eltekintve kedves velem, segit amiben csak tud, de ezek a megnyilvanulasai eleg zavaroak tudnak lenni egy ido utan.


Szeintetek miert viselkedik igy? Hogy reagaljak ezekre? Eddig nem szoltam egy szot se de nem tudom meddig fogom ezt kibirni :)


2011. dec. 15. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Szólj neki vissza.

Pl.:

Lányom, neked milyen gnóm kezed van!

Jaj, hát nem lehet mindenkinek akkora kukafedél keze, mint magának!

2011. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Hosszú betegségem volt, alig lábaltam ki belőle. Az egyik rokonom azt mondta, ha ilyen beteg maradok jobb ha férjhez sem megyek. Én azt válaszoltam. "Köszönöm ez jól eset." Na ebből értett.
2011. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy ezzel egyedül. :)

Anyósom abba szólt bele, hogy majd megtanulok főzni, amikor már megy az nekem, aztán megkért, tanítsam meg kenyeret sütni. Mondom, éééén, aki nem tudok főzni?!

Aztán hogy mikor jön az unoka. Mondom, amikor eljön az ideje és majd közöljük.

A legszórakoztatóbb az volt, hogy miért van nekem piros meg fekete bugyim, mert az nem higiénikus. Közöltem vele, hogy viszont szexi, és a fia csípi...

Szóval egy-egy frappáns válasz elgondolkodtataja, és magába száll.

A bili nálam leginkább akkor borult, amikor a terhességem elején egyszer simogatta a hasam. Ha bár megkérdezné, hogy vagyok, amikor találkozunk, nem volna gond (talán), de így, hogy csak a fia előtt simogat, na az sok volt nekem. Akkor nekem sem volt frappáns válaszom, de a következő alkalomra felkészültem, és olyant mordultam rá, hogy még az első szó előtt elkapta a kezét és azóta sem próbálkozik. Pedig most már úgy mozog a pici, hogy kívülről is érezhetné - csak nem fogja...

2011. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Ok, hogy az ember igyekszik megorizni a jo viszonyt, de azert szotlanul elturni, hogy beszologat, szerintem nem kell. A gnom kez azert eleg durva, ilyen esetben nyugodtan szoljal vissza valamit, persze nem sertoen, nem felhaborodottan, de pl. az jo, amit valaki irt, hogy "ez nagyon jol esett", vagy esetleg felig viccesen, hogy "ne tessek mar ilyet mondani, mert mindjart megsertodok!" A tobbire, mint amilyen a kopaszodos, ami nem egyertelmuen negativ (hivatkozhat arra, hogy csak aggodik az egeszsegedert), valami ilyesmit el tudok kepzelni: "Rosszul tetszik latni anyuka, egesz biztos nem kopaszodok, nem lehet, hogy inkabb maganak lenne szuksege uj szemuvegre?" es mosolyognek. Aztan remeljuk, csak leesik neki:)
2011. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok hasznos valaszt! :)
2011. dec. 16. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!