Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem látom az apukámat 6...

Iwettke *-* kérdése:

Nem látom az apukámat 6 hónapja mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor a szüleim elváltak 4 éves voltam. Apukámat 6 hónapja nem láttam ami nem sok idő. De tudom, hogy karácsonykor sem lesz itt velünk. Igazándiból a nagymamám sajnálom mert ő neki most született meg a 3 unokája és még mindig azzal kell üdvözölnie a "barátnőit"hogy a fiam sehols semmi. Én nagyon félek hogy soha többet nem látom?! Ha valakinek lenne tanácsa azt meghálálnám! (Amikor a szüleim elváltak akkor a nagyszüleim is,mindegyik,aztám meg meghalt a 3 dédim évente egy.És most meg az utolsó.Az egyik barátom is meghalt de az apukám a legfontosabb nekem.


most vagyok 12 éves.


2011. dec. 6. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egeszen ertem a kerdesed,apukad eltünt,senki sem tudja hol van?Vagy tudjatok hol van,csak messze?
2011. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is négy éves koromban váltak el, én is szerettem az apámat, de minek... A végén ki is tagadott.

Nem tud, vagy nem akar meglátogatni?

Ha nem tud, legalább hív, ír neked e-mait?

Mert ha nem, a te apád is csak olyan, amilyen az enyém volt. Szerencsémre volt egy pótapám, akit szerethettem helyette.

2011. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!