Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányodnak hinnél vagy a...

A lányodnak hinnél vagy a párodnak?

Figyelt kérdés

Néztem egy filmet, a lényeg az, hogy a nő férje az nem a gyereke apja (gondolom elváltak és újra férjhez ment).

A lány felnőtt fejjel (kb 18), elmondja hogy pár évvel ezelőtt az anyja élettársa többször is kikezdett vele és szexuális viszonyra kényszerítette. A férfi tagadja, hiszen a lányt többször kapták hazugságon pl. droggal kapcsolatban.


Ha ez az eset a te családodban megtörténne, kinek hinnél?

A kérdés csak elméleti!


2012. márc. 21. 11:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a filmből tényleg nem derül ki egyértelműen, pont ez a lényege a dolognak. A végén az anyuka hisz neki, meg mondhatni, hogy a pasi is bevallja (de ez lehet csak az elkeseredett düh miatt is amúgy), szóval a vége felé mindenki arra hajlik, hogy igen, megtörtént, de ott marad az a kis kétely, az 1%.


Ha már a Kételynél tartunk, azt is érdemes megnézned, hasonló téma, ha még nem ismered, de szereted az ilyesmit, (már az ilyen filmekre gondolok, mielőtt valaki félreértené!), akkor azt is érdemes megnézni!! Ott aztán még több a kétely. :)

2012. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem.


Jó lett volna, ha kiderül mi lesz velük. Főleg azért, mert a férfi ugye ügyvéd. Izgalmas folytatása lehetne... :)

2012. márc. 21. 12:18
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok esetről tudok, ahol nem hitt az anya a lányának. És ezekben az esetekben nem hazudott a lány. pl. mikor vannak ilyen botrányok, ott is kiderül, az anya tudta, csak nem hitt a gyermekének. Olyan durva ez... :S

Persze nem mondom, biztosan vannak hazudozók is, de ha az ember lánya nem ad okot rá, hogy ne higgyenek neki, hogy lehet figyelmen kívül hagyni? De ha megrögzött hazudozó lenne, akkor is meghallgatnám, ha kellene, nőgyógyászhoz vinném, hogy igazolhassa magát.

2012. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Egy nőgyógyász hogyan igazolja, hogy 5-6 évvel ezelőtt mi történt? Ha azóta a lánynak volt szexuális kapcsolata mással?


A filmből az derül ki, hogy a lány hazug és megbízhatatlan, erkölcsileg 0 és a drogot sem veti meg.

2012. márc. 21. 12:21
 15/35 anonim ***** válasza:
95%

Elég nehéz erre a kérdésre válaszolni.

Alap esetben hinni kell a lánynak, mert nincs miért hazudoznia. DE van egy kis százalék, amikor a férfi ártatlan.

2012. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

12:12 Szia! 12:02 vagyok.

Igen, neked is igazad van teljesen, az Én környezetemben meg pont az ellenkezője történt meg 15 éve, mint amit írtál. Idősebb anyuka, fiatalabb fickóval, anyuka dolgozott, az élettárs meg megerőszakolta a lányát, néhány pofon kíséretében. Anyuka a lányt elzavarta otthonról, hogy ilyen meg olyan lotyó, és hogy ez nem igaz, csak kitalálta, de ha igaz is, biztos hogy a lány provokálta ki. A lány nem hagyta magát, és a nagymama segítségével végig vitték az "ügyet". Minden szava igaz volt, a nevelő apukát szépen le is csukták, elég hosszú időre, de nem emlékszem már mennyire. Anyuka meg csak mentegetőzött, hogy nem úgy nézett ki a pasija, mint aki ilyenre képes, stb..stb..

2012. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó! Egy nőgyógyász hogyan igazolja, hogy 5-6 évvel ezelőtt mi történt? Ha azóta a lánynak volt szexuális kapcsolata mással?"

Én most általánosságban beszéltem, nem épp a filmben történtekre gondoltam. Feltételezném, ha ilyen történne, a gyermekem elmondaná nekem azonnal.

2012. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor elnézést. :)
2012. márc. 21. 12:37
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a filmben az anya kinek hitt?
2012. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

A filmben ez egy nagyon nehéz ügy volt, ugyanis a lány először dühében mondta el a történteket (ami vagy igaz, vagy nem), olyan volt, mintha csak bántani akarná az anyját, akivel amúgy is rossz kapcsolata volt.

Később - csak az anya kímélésére?? nem tudni! - vissza is vonta, és azt mondta, csak hazudott.

Majd újra azt mondta, hogy megtörtént, és ezt állandóan váltogatta.

Az anya sem tudta, hogy higgyen-e neki, vagy nem, hol erre hajlott, hol arra.

2012. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!