Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orokbe fogadnal egy neger...

Orokbe fogadnal egy neger kislanyt?

Figyelt kérdés
Humanitariuskent voltam/vagyok egy fejlodo orszagban. A kislanynak nincsenek meg a szulei es allitolag egy testvere is van. Nincs szivem nem orokbe fogadni, olyan kis aranyos, most lesz 5 eves de mar annyi mindent elt at, hogy az hihetetlen. Allandoan keresi a szuleit, de szerintunk mar nem elnek. Nem reg ajanlottak fel, hogy orokbe fogadhatom ha akarom, es hat most ezen gondolkodom. 27 eves no vagyok.
2012. márc. 15. 22:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
A testvérével mi van? Írtad, hogy van neki
2012. márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Mi a döntés?
2012. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Orokbe fogadtam. A testvere nagyon valoszinu, hogy mar nem el.
2012. márc. 17. 10:58
 34/39 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem,ha csak "kötelességből" vagy azért mert a lelkiismereted nem hagy nyugodni fogadnád örökbe akkor ne tedd. Inkább keress neki otthont,nevelőszülőket biztonságos helyen...

Ha viszont szeretnél gyereket,úgy érzed,hogy fel vagy készülve és vágysz az anyaságra, ráadásul arra is készen állsz,hogy a bőrszínéből adódó problémákkal megküzdj akkor fogadd örökbe! Ezt neked kell érezned...De atért ne feledkezz meg az ezzel járó felelősségről sem. Nem tudhatod,hogyan fog a kislány egy teljesen idegen országban/kultúrában/helyzetben viselkedni. Nem biztos,hogy zökkenőmentesen fog menni az alkalmazkodás,beilleszkedés főleg annak fényében,hogy miket kellett átélnie szegénynek. Egy kisgyerek életében az első 5 év nagyon meghatározó. Szóval a sok öröm mellett amit egy gyermek adhat,sok évnyi "gondot",aggódást is vállalsz magadra. Azt ajánlom nagyon gondold át,minden egyes lehetőséget vegyél számba,és csak akkor lépj ha teljesen határozott vagy és szemernyi kétséged sincs a döntésed helyessége felől.

Sok szerencsét kívánok!

2012. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
attól, hogy néger, attól még ő is ember... :))
2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Na milyen az élet a kislánnyal? :)
2012. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Persze! Szerintem te is, fogad orokbe, de csak ha jo kornyezetben lehet es tanulhat.
2013. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

Szia! Nem tudom,hogy elolvasod-e,de nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi lett veletek?! Én úgy tapasztaltam,hogy Bp-en és Pest megyében sok külföldi és keverék gyerek

van,nem gond,ha barna a bőre valakinek.Én a Haifa dentbe járok fogászatra Bp-re,ott szinte az összes orvos külföldi.Gondolom a nagyvárosokban nincs ebből gond. Amúgy meg ne törődj vele,mert az nem a ti bajotok,ha valaki ostoba,hanem azé,aki így gondolkodik.- Sajnos a politika is a félelemre épít... - A gyerekek amúgy sokkal nyitottabbak és szívesen barátkoznak érdekesebb (barnább bőrű,vagy ázsiai gyerekekkel).Érdeklődők.A nők meg kifejezetten kedvesebbek velük. Az én gyerekem arab-magyar keverék,de szerencsére eddig nem volt belőle semmi gondunk.10 éves és egy Pest melletti nagyvárosban élünk.Az iskolában mindenki ismeri,népszerű.Egy-két megsavanyodott konzervatív tanáron tapasztaltam,hogy hátrányba került más gyerekkel szemben,de a gyerek nem vette észre. Én örülnék egy cuki barna kislánynak és megértelek,ha aggódsz miatta,azt is.A gyerekek meg kincsek, bárhonnan is nézzük:) Az én gyerekem apja barnább bőrű és sokat utaztunk az országon belül (már külön élünk) és azt tapasztaltuk,hogy a szegényebb helyeken pl.Miskolc sokkal kedvesek voltak vele az emberek,mint nyugaton pl.Zalaegerszegen. A felnőtt férfiak voltak ellenségesek vele verbálisan,de szavakban még nem.Áruházakban meg én tapasztaltam azt,hogy ha mellette sétálgattam és véletlenül szembejött velünk egy férfi (általában kulturáltnak tűnő,ápolt 30-as férfiak voltak) akkor kihúzták magukat,előredőltek, a szemük rámered,mintha harcra felkészülnének,ugrásra készek,aztán fejben ezt lejátszák és mennek tovább.Furcsa volt,de ezt én többször tapasztaltam,de ő erre soha nem panaszkodott,talán nem is vette fel.Én meg túl érzékeny vagyok,meglátom ezt. Nők szerintem ezt nem tapasztalják,mert a női nem védtelenebb,semmilyen szinten nem tekintenek rá potenciális vetélytársnak a férfiak.A nők meg szerintem alapból elfogadóbbak mindenféle mássággal és nem akarnak harcolni sem.

2018. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Hogy dontottel? Nekem egy neger kislany az almom 😍
2019. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!