Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orokbe fogadnal egy neger...

Orokbe fogadnal egy neger kislanyt?

Figyelt kérdés
Humanitariuskent voltam/vagyok egy fejlodo orszagban. A kislanynak nincsenek meg a szulei es allitolag egy testvere is van. Nincs szivem nem orokbe fogadni, olyan kis aranyos, most lesz 5 eves de mar annyi mindent elt at, hogy az hihetetlen. Allandoan keresi a szuleit, de szerintunk mar nem elnek. Nem reg ajanlottak fel, hogy orokbe fogadhatom ha akarom, es hat most ezen gondolkodom. 27 eves no vagyok.
2012. márc. 15. 22:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Biztos anyagi háttér? Nem rasszista férj?
2012. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
nincs ferjem
2012. márc. 15. 22:55
 3/39 anonim válasza:
61%
Én mindig egy néger hugicát akartam *.* tudom ez nem sokat segít, de szerintem ha megengedheted magadnak, fogadd örökbe :)) L/15
2012. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Tündérvirág lehet. :)
2012. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

de te itt élsz Magyarorszagon?

mert h ékezet nelkül irsz.

Itthon biztos hátrányban lesz,a bőrszíne miatt.

2012. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, humanitariuskent vagyok egy fejlodo orszagban, de nem sokara haza megyek, igen Magyarorszagon elek. Erre en is gondoltam, hogy sok hatranya lesz a borszine miatt, de ez ellen nem tudok mit tenni es a rasszista emberek sem erdekelnek, ugy erzem kotelessegem orokbe fogadni ot. Aki meg csak gyulolkodik az jojjon el egy napra ide, majd mindent at gondol.
2012. márc. 15. 23:18
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Még mindig jobb dolga lesz itt a rasszista megnyilvánulásokkal,mint ott éhenhalva,megeőszakolva,stb.


Részemről én nem fogadnék örökbe,de én én vagyok,egy tengerimalacot nem birtam életben tartani,nemhogy gyereket mernék.


Hozd,jobb dolga lesz itt.

2012. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
Én értem,csak az iskolában nem lehetsz mindig mellette te sem.és már első osztalyban elkezdik ezt sajnos,a romák mellé sem ültetnek senkit.de te tudod.sok erő kell majd hozzá az biztos.de még igy is lehet jobb élet vár rá,mint ahol most van.
2012. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi épp örökbefogadáson gondolkodunk és mivel külföldön élünk, ahol mindenféle rassz él egy kupacban a kérdés természetes lesz, hogy fogadnánk e örökbe nem fehér gyereket.

Belegondolva abba, hogy a gyereknek esélye lenne Mo-n is élni elgondolkodtam ezen és arra jutottam, hogy egy félvér fekete még beleférne szerintem. Ez otthon talán inkább egzotikus, mint lenézett/utált. Ha odatudsz rá figyelni és felkészülsz rá, hogy a mássága miatt fogják támadások érni, amiket neked is tudnod kell kezelni, akkor miért ne?

Szóval szerintem azzal mindenképp számolni kell, hogy azon túl, hogy önmagában az örökbefogadás is egy nehezebb folyamat, mind egymás, mind a környezet felé (mert ugye ez nem csak rólad és a gyerekről szól), még a másság is nehezíteni fogja kicsit. Főleg, hogy a kislánynak meg kell szoknia egy új környezetet, ami a 3. világbeli Afrika után neki nagyon más lesz... igaz nem írtad, hogy Mo-ra költöznél e vele.

(azt feltételezem, hogy a feltételek adottak)


Amúgy szerintem a fekete gyerekek nagyon cukik, nagyobbacskáknak pedig nagyon szépek tudnak lenni.

2012. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

Nos, ha úgy érezném, hogy ez nekem fontos és nem érdekelne, a párkeresési hátrány, akkor jó ötletnek tűnik a Számodra.


Én 23 vagyok most. Voltam nevelőszülőknél és vigyáztam egy 4 éves, szociálisan elmaradott kislányra. Egy tündér volt és azt éreztem, hogy legszívesebben haza vinném. De ez csak egy hirtelen fellángolás volt, nem lett volna valóban lehetséges és ésszerű döntés.


Neked is végig kéne gondolnod, hogy most csak megsajnáltad vagy valóban tudod vállalni a Vele járó következményeket. Ha nem, akkor csak többet ártasz, mint használsz neki.

2012. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!