Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orokbe fogadnal egy neger...

Orokbe fogadnal egy neger kislanyt?

Figyelt kérdés
Humanitariuskent voltam/vagyok egy fejlodo orszagban. A kislanynak nincsenek meg a szulei es allitolag egy testvere is van. Nincs szivem nem orokbe fogadni, olyan kis aranyos, most lesz 5 eves de mar annyi mindent elt at, hogy az hihetetlen. Allandoan keresi a szuleit, de szerintunk mar nem elnek. Nem reg ajanlottak fel, hogy orokbe fogadhatom ha akarom, es hat most ezen gondolkodom. 27 eves no vagyok.
2012. márc. 15. 22:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%
Hátránya mindenkinek lehet, mert akinek nem lesz szimpatikus, az úgyis talál kifogást ellene. De ahogy látom, pl Budapesten a tiniknél már abszolut normális, hogy ázsiai és afro osztálytársak is vannak. Ha gondolod, hogy meg tudsz adni neki mindent, és még annál is több szeretetet, akkor fogadd örökbe.
2012. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%

Élnek itthon is néger gyerekek különböző okoknál fogva, ez nem gond. Értelek, hogy a szívedhez nőtt, biztos én is elgondolkodnék rajta...

Kötelességednek azonban nem kötelességed, ha így közelíted, régen rossz! Ha kötelességből örökbe fogadod, teher lesz a számodra... Ezt nem szabad megtenni, se vele, se magaddal...


Ha azonban megszeretted, anyai érzéseket kelt benned, jogilag lerendezhető, és szívesen vállalod fel egy életre, akkor hajrá! :)

(Nekem tetszene, ha néger kislányom lenne! :))

2012. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
71%

Én értelek, kedves kérdező. Magam is anya vagyok. Ezen felül bébiszittelek két félárvát. Sokáig úgy gondoltam, naivan, hogy az örökbefogadás szükséges rossz azok számára akiknek nem lehet saját gyerekük.

Aztán megismertem ezt a két szeretetéhes manót. Kifejezetten azért engem választott az apjuk, hogy lássanak egy anyukát "akció közben", el is mondta, hogy anyának jöttem ide. Most értettem meg, hogy a szülői szeretethez nem kell szülni, nem kell kisbaba. Szeretem őket, óvom és féltem minden nap.

Ha a csúfolástól félsz: barátnőmben semmi egzotikus nincs, tipikus európai. Viszont hát a teste... mint egy reneszánsz szobor. Ott gömbölyödik ahol kell, sehol egy szöglet. Egy párducra emlékeztet. Még a mozgása is vadmacskaszerű. Őt is csúfolták, hogy girhes.

Volt egy másik sztori is, egy félkoreai kislányról. 13 éves volt, amikor riportot készítettek vele. Magyarországon túl ázsiai, Koreában túl európai volt. Aztán kamaszodni kezdett és megvesztek érte a fiúk.

Nem mondom, hogy fogadd örökbe, vagy hogy hagyd ott. Én örökbefogadnám. Ha tehetném, az összeset örökbefogadnám!

21n

2012. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden európai ilyen , csak tudod vannak ilyen bunkók ... Ne foglalkozz vele . Én ismerek egy néger lányt , akit örökbefogadtak és imádja a nevelő szüleit . Első osztályba csúfolták . De utána már megszokták és egy csomó barátja lett : ) Ha az anyagiak engedik fogadd örökbe . Sok boldogságot nektek ! :-)
2012. márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd örökbe. Inkább szerintem népszerübb lesz az iskolában. Mi iskolánkba is jött egy kínai kislány. Egész osztálya szereti. Bár igaz h a kínaiak böre is fehér.
2012. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
86%

szerintem hátránya nem lesz, lányomnak volt elsőtől osztálytársa egy fekete kisfiú,ma már egyetemista, ma is barátok. A suliban, gyerekek közt semmi gondja nem volt, sok barátja volt/van az egyetemen se volt gond.

Azért a HIV tesztet csináltasd meg, ha van valami minél előbb kezeljék.

2012. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szakközépben volt fekete bőrű osztálytársnőm. Anyukája magyar volt, apukája valahonnan Afrikából jött. Mi teljesen elfogadtuk és nem is beszélt arról, hogy előtte problémái lettek volna.
2012. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt élő néger ismerőseim, illetve izraeli zsidók is jemeni származással (ránézésre arabok, de kipát hordanak).

Soha egyiküknek se volt baja a kinézetéből fakadóan.


Pedig a zsidó barátomnak kifejezetten arabos vonásai vannak, sötétbarna bőr, jellegzetesen arab arcvonások. Már három éve él itt és soha semmilyen atrocitás nem érte a vallása/kinézete miatt. A legnagyobb bosszúsága itt az volt, hogy elhappoltak néhány parkolóhelyet az orra elől, vagy a forgalomban erőszakosak voltak az autósok. De ezt én is tapasztalatom a hófehér európai bőrömmel is :)

2012. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

En orokbe fogadnak.

Es nem feltetlenul kell majd rossz legyen neki a suliban.

2012. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

amennyire mondják,hogy a magyarokilven meg olyan rasszisták,annyira nem igaz.

egyetemen rengeteg külföldi,mindenféle színű diák van, mindenki jólérzi magát,nem volt semmi gondjuk. (míg az elbeszélésülalapján pl Németországban, skandináv országokban volt gondjuk)

2012. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!