Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Sírógörcs kerülget!

Mit tennétek? Sírógörcs kerülget!

Figyelt kérdés
Visszamenétek az exetekhez valaha?én hagytam el..bár utólag rájöttem,nem pont ezt a megoldást kellett volna választani!Van egy közös gyerek,4 éves,aki folyton arról érdeklődik,miért nem vagyunk együtt,miért csak ketten vannak ha mennek valahova(apa-fia),mert ugye máshol anyuka is ott van.Miért nem alszok énis ott,amikor apás hétvége van?!ez nekem borzasztóan esik,mert tudom,hogy utál itt élni ahol élünk..megértem,mert énis!Valamint az exemnek még mindig fontosabb vagyok,mint a jelenleginek,ő újrakezdené!Nekem van egy párkapcsolatom,bár én szeretem nagyon,de már nem bírom a viselkedését,csak az a fontos,hogy neki jó legyen a többi nem számít.(pl.eldöntötte/egyedül/,hogy eladja a kocsit helyette vesz egy 2 személyes teherautót!Van 3 gyerekünk(2 neki,1 nekem)összesen,hozzáteszem,mondtam,hogy megyünk így el a gyerekekkel bárhova együtt??erre az volt a válasz,hogy ő nem akar velük sehova menni.Még megérteném,hogy az enyémmel nem akarna,de hogy a sajátjaival se??! Nekem ez olyan célzás volt,mármint a kocsi csere,hogy rövidesen egyedül akar lenni!
2012. márc. 15. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szia!

A gyereknek elmondtad egyatalan h mi a helyzet az apukajaval h szétmentetek?vége a kapcsolatnak?mert akkor megértené.

a másik meg az hogy nekem legalábbis fura lenne ha már új kapcsolatban vagyok vkivel,visszamennia régihez,miutan mással szexeltem,stb.

sztem ez problémákat fog szülni,és a gyereket fogjatok kitenni annak,hogy beleéli magat abba hogy apa anya újra együtt.a gyereket pszihologushoz is eltudod vinni,ahol segitenek neki.

2012. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazából,azért hagytam el,mert anyja kiborított/együtt éltünk/,mindig úgy éreztem,hogy nem áll ki mellettem,nem vagyok fontos.A számítógép előttem áll.Dolgozott,utána hazaért fáradtam,én arra vágytam,hogy velünk foglalkozon ő meg pihenésre.Így utólag megértem,de egésznap otthon egy pár hónapos babával nehéz..
2012. márc. 15. 14:06
 13/19 anonim ***** válasza:

ha nem állt ki melletted,ezután kifog?

sztem egy kicsit legyél pasi nélkül,h áttud gondolni.férfi nélkül is fel lehet nevelni egy gyereket.nem kell ehhez pasi!

2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
persze,tudom,hogy nem kell pasi a gyerekneveléshez.Nem mondtam,hogy nem állt ki mellettem,hanem így gondoltam.Azóta a volt párom is sokat változott"felnőtt".Nem mondom,hogy a jelenlegi hibás mindenbe,de azért vannak számomra dolgok,amik felfoghatatlanok.
2012. márc. 15. 14:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a gond? Minket akarsz meggyőzni,hogy a volt férjed jó a mostani meg egy se.gg? Velünk szemben véded az exet? Minek? A te döntésed,hogy mit kezdesz az életeddel. Én nem pattognék két pasi között,mint a ping-pong labda,hanem megtanulnék egyedül élni és csak olyan embert engednék közel magamhoz,aki azt meg is érdemli.Nem kell minden jött-mentett bemutatni a gyereknek és hazavinni,csak azt,aki már bizonyított.
2012. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval!


Nem kell pasi a gyerekneveléshez!

Hát nem hinném hogy egyedül meg tudná!Mármint itt az anyagiakra értem!

2012. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%

A jelenlegi párodtól ne számíts az életben semmire.Ha jót akarsz magadnak,akkor költözz el tőle mindenképp.A gyerekednek is jobb lesz,ha nem lesz ott egy idióta idegen ember,akivel nem jössz ki jól.A gyerekek pici korban is látják és érzik,ha a felnőttek nem boldogok és valami nincs rendjén!


Szerintem egyedül kellene lenned a gyermekeddel.Aztán nyugodt fejjel átgondolni,hogy tulajdonképpen mit is akarsz az életedtől és mit akarsz a gyerekednek!

Ha úgy érzed szerelmes vagy az exedbe,akkor beszélj majd vele hetek múlva, hogy mi lenne ha....

Vagy pedig majd találsz idővel egy harmadik férfit.A legjobb lenne ha egy független,gyermektelen személyben találnád ezt meg...

2012. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

szerintem szakits, es kezdj el randizgatni a volt ferjeddel.ha nem kihult toltott kaposzta esete forg fenn, 2 embert rengeteg minde osszekothet. ha kapcsolat nem is jon ossze, lehettek olyan jo baratsagban hogy kozos progit csinaltok a gyerekkel 3asban... sot,ez is kozelebb hozhat titeket! :) drukkolok.


ha nincs penzed alberletre egyedul,kereshetsz neten akar mas egyedulallo anyat is,mint lakotarsat.en az egyik legjobb baratnomet igy ismertem meg, hogy lakotarsat kerestem :)


30N

2012. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a jelenlegit, de ne menj vissza egyből az exedhez! Próbálj meg megállni a saját lábadon, ez a te önbecsülésednek is jót fog tenni, még ha pokolian kemény lesz is! Persze tudom, hogy ez gyerekkel nagyon nehéz, de igenis mutasd meg magadnak, hogy te egyedül is meg tudsz lenni! A jelenlegi párodtól tényleg semmi jóra nem számíthatsz, a pár leírt dolog alapján az a típus lehet, aki a "kedves" beszólásaival évek hosszú aknamunkájával porig rombolja majd az önbecsülésedet, közben egyre önzőbb és szemetebb módon fog majd viselkedni veled,te meg majd nem mered otthagyni, mert addigra függni fogsz tőle és soha nem fogod elhinni magadról, hogy meglennél nélküle is, vagy hogy találhatnál bárki mást. Érzelmileg am. nem szokott zsarolni, vagy nincsenek ilyen jellegű megnyilvánulásai? A "követelőző vagy"-ból szűrtem ezt le, de gondolom, akkor a gyereknevelési elveidet is minősítgetheti, csak hogy minél inkább torzítsa az énképedet (pl. felelőtlen anya vagy, másnak akarsz tetszeni, ha szépítkezel, meg még egy csomó ilyen demagóg duma, amit ezek a "kedves" emberek előszeretettel mondanak el naponta akár többször is).


Építsd fel szépen lassan a saját, közös életeteket a kisfiaddal, amibe természetesen engedd be az apját is. Találkogassatok, ha úgy érzed, hogy neked jól esik a társasága, de adjatok időt magatoknak, még ha úgy is döntötök, hogy megpróbáljátok újra együtt. Kényszerből ne menj bele egy kapcsolatba, azzal mindhárman sérülnétek. Fontos, hogy a múlt hibáit meg tudjátok beszélni, de ahogy előttem is írták, ez azért elég nagy pofon lehetett a volt férjednek, nem biztos, hogy meg fog tudni bízni benned. Viszont ha ennek ellenére visszafogadna, akkor nagyon-nagyon szerethet titeket!

28/N

2012. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!