Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítsen valaki a sírógörcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki a sírógörcs kerülget? SOS

Figyelt kérdés

Van/volt egy fiú akivel többször is majdnem randiztunk de végül mindíg közbejött neki vagy nekem valami. Most pár hétig nem beszéltünk és most ráírtam és olyan lekezelően beszél velem h már sírni tudnék. Eddig minden rendben volt most meg ez van.

Mit csináljak?:(


2011. jan. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, gondold át újra a dolgokat holnap, és tudd, hogy minden rendben lesz úgyis :)
2011. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
BÖMBÖLJÉÉÉÉ... vagy legyél értelmes és sz.ard le...
2011. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

a srác egy gyökér...nem érdemled meg.

Verd ki a fejedből, és keress olyat aki tényleg szívből és igazán szeret.

2011. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Olvass be neki, küldd el a p*csába, a büszkeségedet őrizd meg, ez a fiú nem éri meg hidd el..
2011. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, majd jön valaki, aki meg is érdemel téged. Egy pasi nem ér annyit, hogy tönkretedd magad miatta, és tartsd észbe, amit egy okos jófej ismerősöm mondott nekem: pasi és busz után nem futunk.
2011. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van, fölösleges érte sírni. Ha ennyire egy bunkó p*raszt nem érdemel meg.


Köszönöm mindenkinek a válaszát!:)

2011. jan. 20. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2011. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!