Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a Volt Ex-emel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a Volt Ex-emel? Segítsen valakii hogyan béküljek ki vele!? vagy Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval az úgy történt hogy Szakított velem a volt barátnőm 2 év után! És ugye Én még mindig szeretem De az a helyzet hogy össze jött egy más gyerekkel!!!

Nekem is azóta volt 1000 nőm de úgy vagyok vele hogy nekem csak ő kell és a többi Nőkkel akikkel voltam azokkal nem voltam annyira boldog amilyen vele voltam!

Engem a csaj nagyon szeretett de mégis kidobott mert 1x buta voltam vele!

és ugye már kb lassan 3 hónapja nem vagyunk együtt és Tegnap csak úgy eszembe jutott és fel hívtam telefonon és meg kérdeztem tőle hogy mi a helyzet szóval így nagyjából beszélgettünk meg stb azt azt mondta hogy holnap menjek le hozzá Ha gondolom és beszélgethetünk de nem több!!!!


Szerintetek Ma lemegyek hozzá mit csináljak? vagy hogyan uraljam a helyzetet..? vagy akár hogyan bolondítsam vissza?

valaki segítsen 19/F


2011. jún. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A "nem több" melyik részét nem értetted? Lépj tovább.
2011. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Ne hallgass a pesszimista elsőre! Ne túl durván, szép finoman! Mit van vesztened, őszintén?
2011. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem te vagy az igazi, az neked se az igazi. Lépj tovább, le se menj ma hozzá, csak rosszabb lesz neked.
2011. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mimano ***** válasza:
Minek kínzod magad? Szerintem se menj...
2011. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátságot, jóindulatot még elvesztheti.
2011. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és? A "barátsággal, jóindulattal" mit ér? Másszon rá a lányra!
2011. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!