Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NEm értem a pasikat!? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEm értem a pasikat!? Valaki segítsen:O

Figyelt kérdés
szóval vanegy srác akivel szoktunk msnen dumálni néha ritkán és mostanában suliban egyre többször.mindig mondja h reméli hogy talizunk reméli hogy beszélünk meg ilyenek de közbe meg mégsem csinál semmit. legutóbb azt mondta h nemmegy bulizni és megtudta hogy odamegyek ahova a haverjai és eljött ő is.dumáltunk ,aztán szerintem el is ment.tudom hogy tetszem neki meg célozgat is rá de közben mégsem:S ez miért lehet?ha tetszem neki akkor mi lehet az akadály?:S
2011. jún. 12. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az, hogy fél:)
2011. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

néha ritkán. :D

Mennyi ideje tart ez így? Lehet, hogy nem akarja elsietni. Vagy talán nem akarja elkötelezni magát, és jólesik neki csajozni.

2011. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* és az is biztos, hogy félénk. Adj időt neki. ;)
2011. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elsovel ertek egyet,lehet ugyerzi hogy te tull jo no vagy neki,es fel.
2011. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lehet valaki félénk úgy h sokat bulizik meg iszik meg ilyenek?:D

mert ez már eszembe jutott de rájövök hogy közben meg nemis olyan félénk ő..akkor nem is tetszene:D:S

2011. jún. 12. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:

ha a haverjai odamennek,természetes,hogy ő is odamegy.

az,hogy azt mondja,reméli h taliztok és beszéltek,nem jelent semmit,pusztán baráti dolog is lehet.ha akarna valamit,egyértelmű jelét mutatná.

2011. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Burny bácsi ***** válasza:
100%
Vidd ki a sikátorba és cibáld meg a répát.
2011. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 wildstylezadam válasza:
ja ennyi !
2011. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet h félénk, v úgy viselkedsz vele, h azt gondolja, nem jön be neked.
2011. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak barátkozni akar.
2011. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!