Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Sírógörcs kerülget!

Mit tennétek? Sírógörcs kerülget!

Figyelt kérdés
Visszamenétek az exetekhez valaha?én hagytam el..bár utólag rájöttem,nem pont ezt a megoldást kellett volna választani!Van egy közös gyerek,4 éves,aki folyton arról érdeklődik,miért nem vagyunk együtt,miért csak ketten vannak ha mennek valahova(apa-fia),mert ugye máshol anyuka is ott van.Miért nem alszok énis ott,amikor apás hétvége van?!ez nekem borzasztóan esik,mert tudom,hogy utál itt élni ahol élünk..megértem,mert énis!Valamint az exemnek még mindig fontosabb vagyok,mint a jelenleginek,ő újrakezdené!Nekem van egy párkapcsolatom,bár én szeretem nagyon,de már nem bírom a viselkedését,csak az a fontos,hogy neki jó legyen a többi nem számít.(pl.eldöntötte/egyedül/,hogy eladja a kocsit helyette vesz egy 2 személyes teherautót!Van 3 gyerekünk(2 neki,1 nekem)összesen,hozzáteszem,mondtam,hogy megyünk így el a gyerekekkel bárhova együtt??erre az volt a válasz,hogy ő nem akar velük sehova menni.Még megérteném,hogy az enyémmel nem akarna,de hogy a sajátjaival se??! Nekem ez olyan célzás volt,mármint a kocsi csere,hogy rövidesen egyedül akar lenni!
2012. márc. 15. 13:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
emésztem magam,hogy legalább 2 vagy 3 ember boldogsága rajtam múlik..a fiam biztos nagyon boldog lenne,hogy anya és apa újra együtt..én nem tudom,hogy tudnám-e újra szeretni..
2012. márc. 15. 13:48
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a mostani helyzetnél csak jobb lehet, bár azt nem írtad, miért hagytad el az exed...
2012. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak menekülni próbálnál a visszaúttal, mert összehasonlítasz. Ha érett gondolkodású vagy, fogod magad, és egyedül kezdesz új életet, adsz időd magadnak, mit is akarsz, nem pedig folyamatosan ingázol, hülyére véve a gyermekedet is.
2012. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj de érzed a veszted és menekülnél vissza a másikhoz hogy ujra biztonságban légy!

Hát tuti nem fogadnálak vissza ezek után!Nah meg az a szegény gyerek is egyszer azzal a másikkal lát utána megint az apukájával!hmmm!Felnőtt nő létedre kicsit lehetett volna több eszed is!Nyugodtan pontozz le ez a vélemyényem!

2012. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kákán is csomót keresed,hogy saját magad megnyugtasd.A jelenlegit már nem szereted,szeretnéd a régit vissza,de nem tudod,hogyan.Emiatt bűntudatod van.Pár szép szó még az extől és egyszer ott kötsz ki, de ezt te is akarod.
2012. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves 4.!nem foglak lepontozni.Egyébként több mint 3 éve külön vagyunk az apával..nem én ajálkoztam fel,hanem ő mondta egyébként.
2012. márc. 15. 13:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Hosszu tavu kapcsolatott ne is tervezz a jelenlegi paroddal !!ilyen kijelentesek utan ,barmennyire is szeretnem ,mehetne a busba!

Valojaban azt se sutni hogy miert hagytad el a ferjedet,de ha o jobb ember nyilvan jobb eleted lehetne!!es igen igen is szamit a gyermek lelki vilaga,.igazan ha nincs olyas valami amiert nem mennel vissza a ferjedhez (gyermeked edes apukajahoz)akkor miert ne kezdenetek ujra !de te is Erzo ember vagy ,neked kell ez esetben eldonteni mi lenne szamodra a megfeleo dontes!

Keljen a joo!!es ne a rosz 2 kezzel,.

2012. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pont,hogy a párom szeretem,de már én ezt nem bírom..soha nincs itthon/dolgozik/,hameg mégis,akkoris mással van elfoglalva,vagy csesztett..úgy kezel mint egy házirabszolgát/moss,főzz,rend legyen,meg vigyázzak a gyerekeire/,azért ha nem muszáj,pénzt ne költsek...ne akarjak semmit,mert szerettem volna 1-2 új ruhát,említettem párszor,és azt mondta követelőző vagyok!
2012. márc. 15. 14:02
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Keress egy harmadikat. A régit elhagytad, talán volt rá okod. Ha kérdés nálad hogy tudnád-e még őt szeretni, akkor nem hiszem hogy igen, mert ha tudnád, akkor ez nem lenne kérdés. Nem tudom világos-e... A jelenlegi egy fasz, nem is értem minek vagy ilyen önző barommal. Vesz egy kétszemélyes autót mikor családos ember elvileg?

Én kezdenék ismerkedni, akár társkereső oldalon is, és keresnék egy normálisat akit tudok szeretni, aki tud szeretni engem s a gyerekem is, aki nem önző, aki nem egyként gondolkozik hanem családként!!!

A kisgyerek meg néha az apjával elmegy ide-oda és kész.

Én 4 hetente láttam apámat, semmi bajom nem lett. Van nevelőapám, aki akár éjjel 2-kor is értem jönne ha bajban lennék akár az ország túlfelére is!

Már felnőtt vagyok. Ha mindenkinek ilyen nevelőapja lenne mint nekem, csak boldog gyerekek nőnének fel! :)

Merj lépni, merj boldog lenni!

2012. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora kamu dumát nyomott a 7.!Gratulálok!Persze a kérdező megnyugodhat,hisz a jelenlegi párja a hibás mindenben.
2012. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!