Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsaltam a barátomat-ő...

Ha megcsaltam a barátomat-ő nem tudja- és ő megcsalt engem-én tudom-, akkor mindezek tudatában megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
(ezek akkor történtek amikor volt egy krizis a kapcsolatunkban)
2009. jún. 11. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak megbocsátottad, akkor neki miért ne? Tök mindegy, hogy ő nem tudja. Min változtatna az a te megbocsátásod szempontjából?
2009. jún. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
most biztos népszerűtlen leszek, de szerintem nem kéne erőltetni ezt a kapcsolatot. egy kapcsolat állandóan hullámvölgyekből áll, hol kisebbekből, hol nagyobbakból. ha gond van, és ti mindketten máris másfelé kacsintgattok, akkor kettőtökben nincs meg az a közös dolog, amitől érdemes együtt maradni.
2009. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a másodiknak igaza van. De a te dolgod, hogy elgondolkodsz-e ezeken a dolgokon. Ha az egészet kisarkítjuk a megbocsátás kérdésére, tartom magam az első válaszomhoz.
2009. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Hát ilyen hozzáállással azt hiszem nálatok tök mindegy!!!
2009. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen ez felületesnek tünik ahogy leirtam... nagyon szeretjük egymást, mindketten elég temperamentumosak és érzelmesek vagyunk. ha megharagszunk egymásra, akkor megbosszúljuk. nem esik jól, hogy pont igy, mert egyébként nagyon jol kijövünk (azóta is), de úgy gondolom mindkettőnket a bosszú vezérelt...
2009. jún. 11. 01:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég durva hogy egy félreb@szással bosszulgattok. Mi lesz ha komolyabb vitátok lesz? Megölitek egymást? Ez nem szerelem, még csak nem is szeretet.
2009. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy, mi vezérelt. vannak bizonyos dolgok, amik nem férnek bele egy kapcsolatba. az egyik ilyen a megcsalás, de itt van például fizikai bántalmazás. azt is meg lehet magyarázni, "kicsim, be voltam rúgva", te meg csakis kizárólag bosszúból lelököd a lépcsőn, "édesem, én csak megbosszultam."


de ha leszűkitjük a kört a megbocsájtásra, akkor persze, simán, elvégre kvittek vagytok. csak arra kell a jövőben figyelni, hogy az esetleg bosszúdugások egálban legyenek a megcsalások számával. ez egyébként felvet egy érdekes kérdést, mert mivan, ha a pasid egy bika, aki egy éjjel akár 3x is képes a szexre, te pedig egy olyan sráccal bosszulsz, aki csak 1x. ilyenkor mi legyen? csak egyszer fekszel le vele, vagy háromszor?


(második voltam)

2009. jún. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szenzációs páros vagytok! (De komolyan) Még jó, hogy nagyon szeretitek egymást, mi lenne, ha kevésbé szeretnétek? Igen, feltétlenül bocsásd meg a megcsalást, jelenleg 1:1 az állás. Gondolom, folytatása is lesz.
2009. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy várnád a párodtól azt hogy hű legyen ha te sem vagy az? Egyértelmű. Ha együtt akartok maradni, nyilvánvaló, hogy meg kell bocsáss neki, de a legkorrektebb az lenne, ha te is elmondanád neki. Vagy hazugságra akarod alapozni a jövőtöket?
2009. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom most örülsz, hogy a barátod nem tudja, hogy te "visszacsaltad" őt. Akkor végülis bármikor emlegetheted neki az ő félrelépését... Gratu!!!
2009. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!