Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalás? Megcsaltam Őt?

Ez megcsalás? Megcsaltam Őt?

Figyelt kérdés

A barátommal körülbelül 2 hónapja járunk, már egyszer voltunk együtt, nem mondom meg mennyi ideig, mert nem akarom, hogy ez bárkit is befolyásoljon. A korunkat sem mondom meg, csak azt, hogy 16-26 között vagyunk. Két és fél év van köztünk.


Tíz éves koromban lett egy legjobb barátom, 4 évig voltunk elválaszthatatlan barátok, aztán onnantól ez kicsit átalakult. Azt hittem egy életre mellettem lesz, mindig számíthatunk majd egymásra, sosem lesz olyan, hogy egy napig ne beszélnénk. Ha nem is szerelemből maradunk meg a másiknak, de barátságból biztosan. Meddig? Egy életig. Aztán ez nem így lett. A vágyak elmúltak, a szerelem szertefoszlott, a barátságunk is inkább már csak boldog múlt volt, mint jelen. Ennek ellenére, Ő számomra egy olyan fiú, aki ha megkeres, rám ír, vagy felhív engem, rögtön megdobban a szívem, és tudom, hogy az Övé is, tudom, hogy ugyan annyira szeretjük egymást mint általános iskolás korunkban.


A barátommal nagyon sokat veszekszünk egymással, ő az elmúlt két hétben többször is faképnél hagyott, pont mikor szabadságon volt, és az összes időnket együtt tölthettük volna. Tegnapig bírtam, amíg megbeszéltük, hogy moziba megyünk együtt, de mikor az otthonomnál le kellett volna szállni a buszról, Ő a kezembe nyomta a lakáskulcsomat, és elfordította a fejét. Én leszálltam, Ő nem. Tegnap este a "volt legjobb barátomnál" aludtam, külön szobában, nem értünk egymáshoz, nem történt semmi, csak szükségem volt a barátságára, arra a régire, az önzetlenre, és őszintére, mindenki tudja, aki ismer, hogy már sosem lenne köztünk semmi. Ma elmondtam a barátomnak, aki szakított Velem, mondván, hogy ezzel megcsaltam Őt. Ez így igaz?


2011. júl. 25. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás. Ürügy.
2011. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
nem, nem csaltad meg, de valószínűleg, ez már csak ürügy volt a szakításra
2011. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem hitte el, hogy külön szobában aludtatok, szerinte egész más jellegű lehetett a vigasztalás.
2011. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem történt semmi, akkor NEM, semmi megcsalásról nincs szó! :))
2011. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Akinek van egy állandó kapcsolata, ne hívja a lakásába a régi volt szerelmét. Ha pedig benne keresed az igazi, őszinte és önzetlen barátságot nincs helyed a mostani fiúd mellett. Neked még tudat alatt is őreá van szükséged. A barátod joggal szakított veled.
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Reggel már egy szobában ébredtünk, mert hajnali 3-4 körül, hazajött a "barátom" Nagypapája, és megkérte, hogy feküdjön be mellém, hogy ő aludhasson a földszinten a nappaliban. Az emeleten, ahol három másik szoba van, ott most nagy a pakolás, a rumli, a bútorok nincsenek rendesen felállítva, sem a szekrények, sem az ágy, minden dobozokban van, így ott nem lehet aludni, csak odalent. De még itt sem történt semmi, nem bújtunk össze, nem fogtuk egymás kezét, lehet, hogy álmomban bokán rúgtam, de ennél több nem történt. Ezt is elmondtam a barátomnak.
2011. júl. 25. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor nézzük. Az én barátom is megcsalásnak venné ezt, és jogosan, mivel egy másik pasi közelségét kerested, és az most tökmindegy, hogy történt-e valami vagy sem. Az lehet, hogy azért nem történt, mert nem jött össze, ki tudja, senki sem volt ott nektek tartani a gyertyát, de még ha tényleg úgy is volt, hogy nem akartatok egymással lefeküdni, AKKOR IS EGY MÁSIK PASI LELKI JELENLÉTÉRE VOLT SZÜKSÉGED. Én is megcsalásnak venném, ha egy másik nő társaságát keresné, és szerintem te is. Nem hiányzik, hogy előbb-utóbb több legyen belőle, hogyha bármi baja van, egyből odafusson egy kis "vigasztalásra". Egy kapcsolatban nincs helye női, illetve férfi barátnak, "lelkitársnak". Jogosan szakított, én is ezt tettem volna. Mindezeket úgy írom, hogy nő vagyok én is, 25 éves.
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem megcsalás.

1. A pasid így talált ürügyet a szakításra.

2. A pasid így akarja elérni, hogy visszasírd magad és szerelmi bánatodban megígérd, soha többé nem teszel olyasmit, ami neki nem tetszik, nem találkozol senki mással, csak vele, nem teszed ki a lábad sehova, stb.

Ha érzelmi megcsalásról beszélt, akkor is bebukta a dolgot. Ugyanis te csak azután osztottad meg gondolataidat a harmadik féllel, miután ő hátat fordított neked, eldobott téged magától.

Igazából teljesen mindegy, voltatok-e együtt korábban, de másodszor összejönni butaság volt, ezzel a pasival nem lehet semmit kezdeni.

2011. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vissza is akartam sírni magam. Én már reggel mondtam neki, hogy el kell mondanom valamit, mikor este idejött, és elmondtam, már rögtön vette is a cipőjét, egy szót sem szólt, én zokogtam, és mondtam, hogy nem megyek többet sehova, bármit megígérek. Azért volt borzalmas, mert mikor Ő dolgozik, én nem mehetek el itthonról, mert mindenkire féltékeny, és mindenre féltékeny. Nem tiltja meg, a kimenetelt, de tudom, hogy milyen neki ha megteszem. De annyiszor ott hagyott már, az elmúlt hetekben, szükségem volt valakire, akinek elmondhatom, aki megnéz velem egy nyomorult filmet, nem akartam, hogy ez legyen belőle, én csak nem bírtam tovább egyedül.
2011. júl. 25. 21:50
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem egyből futottam egy kis vígasztalásra. Több mint két hónapja ülök az üres szobában, hol itthon, hol az Ő otthonában, attól függ, hol hagy magamra. Én szeretem Őt, de mikor Ő itt hagy, mindenhova elmehet, akármit csinálhat, én csak egyszer akartam elmenni, és az akinek a közelségét kerestem, nem egy férfi volt, hanem egy ember.
2011. júl. 25. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!