Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalás? Megcsaltam Őt?

Ez megcsalás? Megcsaltam Őt?

Figyelt kérdés

A barátommal körülbelül 2 hónapja járunk, már egyszer voltunk együtt, nem mondom meg mennyi ideig, mert nem akarom, hogy ez bárkit is befolyásoljon. A korunkat sem mondom meg, csak azt, hogy 16-26 között vagyunk. Két és fél év van köztünk.


Tíz éves koromban lett egy legjobb barátom, 4 évig voltunk elválaszthatatlan barátok, aztán onnantól ez kicsit átalakult. Azt hittem egy életre mellettem lesz, mindig számíthatunk majd egymásra, sosem lesz olyan, hogy egy napig ne beszélnénk. Ha nem is szerelemből maradunk meg a másiknak, de barátságból biztosan. Meddig? Egy életig. Aztán ez nem így lett. A vágyak elmúltak, a szerelem szertefoszlott, a barátságunk is inkább már csak boldog múlt volt, mint jelen. Ennek ellenére, Ő számomra egy olyan fiú, aki ha megkeres, rám ír, vagy felhív engem, rögtön megdobban a szívem, és tudom, hogy az Övé is, tudom, hogy ugyan annyira szeretjük egymást mint általános iskolás korunkban.


A barátommal nagyon sokat veszekszünk egymással, ő az elmúlt két hétben többször is faképnél hagyott, pont mikor szabadságon volt, és az összes időnket együtt tölthettük volna. Tegnapig bírtam, amíg megbeszéltük, hogy moziba megyünk együtt, de mikor az otthonomnál le kellett volna szállni a buszról, Ő a kezembe nyomta a lakáskulcsomat, és elfordította a fejét. Én leszálltam, Ő nem. Tegnap este a "volt legjobb barátomnál" aludtam, külön szobában, nem értünk egymáshoz, nem történt semmi, csak szükségem volt a barátságára, arra a régire, az önzetlenre, és őszintére, mindenki tudja, aki ismer, hogy már sosem lenne köztünk semmi. Ma elmondtam a barátomnak, aki szakított Velem, mondván, hogy ezzel megcsaltam Őt. Ez így igaz?


2011. júl. 25. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem csaltad meg. :) Ez neki egy szakító ok :S
2011. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem csaltad meg!


És igen, vígasztalásra volt szüksége, a pasijától nem kapta meg a közelséget, egy baráttól pedig igen. ha egyszer tényleg olyan ez a barátság, hogy akár lány is lehetne az illető?


Szerintem semmi rosszat nem tettél, mivel ez egy nagyon különleges, régi barátság. Ha más pasival aludtál volna, nem ezt mondanám, de így meg tudom érteni.


Viszont a barátodnak ne sírj, hogy mindent megteszel érte, stb....Jelezd neki, hogy te nem akarsz szakítani, de ennyi, ne alázd meg magad.

24L

2011. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis akarj szakítani. Csak magadat teszed tönkre mellette.. Van, aki úgy szeret, hogy közben megfojt. Bezár téged, senki rád sem nézhet, senkivel nem állhatsz szóba, mert féltékeny. Ezek szerint nem bízik benned. Miért is? Úgy érzi nem létezik olyan személy, aki ne kacsintgasson félre? Akkor ő sem olyan?

Ez egy zsarnok, aki birtokolni akar téged, irányítani, átformálni, parancsolni neked. A problémák elől meg persze lelépni.. ha bármit tenni kéne érted, szükséged lenne valakire, lelépni.. és senki máshoz ne fordulj a bajaiddal, mert akkor megcsalod őt. Az ilyen pasikat ki kellene lőni a holdra..

2011. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem nincs miért lelkiismeret furdaláson legyen, semmi rosszat nem csináltál. a barátod, mármint a párod barátod meg egy idióta.
2011. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"A problémák elől meg persze lelépni, ha bármit tenni kéne érted, szükséged lenne valakire, lelépni. Senki máshoz ne fordulj a bajaiddal, mert akkor megcsalod őt."


Ez volt az a mondat, ami a legjobban jellemezte az egészet. Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 26. 13:19
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2011. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!