Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fiammal? Ki...

Mit csináljak a fiammal? Ki fogja nőni vajon ezeket az eszméket?

Figyelt kérdés
16 évesen elkezdett a hungarizmus felé hajlani, fél évvel később már a szobája tele volt hitler és szálasi arcképekkel, horogkeresztekkel, nyilaskeresztekkel és árpádsávos zászlókkal. Kezdetben még csak nacionalista volt és egyre jobban szélsőséges lett. Próbáltunk beszélni vele, a nagyszülők is, de semmi eredménye. Egyszer annyira eldurvult a helyzet, hogy az apja felpofozta és kidobott minden félelemkeltő dolgot ami a szobájában volt. Ezután 1 hétig meg sem szólalt, iskolába nem járt, habár reggel elment itthonról. Miután megkaptuk az értesítőket, gondoltuk elvisszük pszichológushoz, de amit ott művelt az abnormális volt. A pszichológust a "sátán gyermekének", a "zsidó megszállók szolgájának" nevezte, lek*rvázta, tehát semmi előrelépés nem volt az ügyben. Most 17 éves, ugyanannyira szélsőséges mint egy éve, csak most nácik helyett a rómaiakat isteníti. Most caesar és augustus képekkel van tele a szobája, és magát egy légiósnak vallja, akinek a "cionista birodalom ellen kell csatába vonulnia". Már alig vannak barátai, és ezek között sincs olyan, aki ilyen eszméket vallana. Amikor a férjem kipakolta a cuccait, látta hogy nála volt adolf hitler könyve, a mein kampf. Azóta sem kapta vissza. Kérdem én, mit csináljak? A testvére teljesen normális, a pszichológust meg kikészíti a süket szövegével. Mondták már a barátnőim, hogy ki fogja nőni, de már 1 éve ez megy!!!
2009. jún. 9. 13:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tucatember, még lehet agymosott. Nem tartja tiszteletben a törvényt és mások véleményét, és hajlandó vitatkozni.
2009. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
akarom mondani: nem hajlandó
2009. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
68%
oké foglalkoztatja egy kor nagy ügy. utálja a zsidókat kb minden 3ik ebmer utálja őket ez se nagy dolog. vonzódott a náci eszmék felé minden 4-5ik gyerek vonzódik ebben a korban ilyen irányban. Elolvasta a mein kampf-ot nagy ügy én is elolvastam ha te is elolvastad volna láthatnád, látná a gyerek,h nyílt vagy más irányba és nem feltétlenül fogadod el mások igazát. amúgy a mein kampf nem tiltott könyv nálunk. az, hogy a pszichológust meg lekvázta jól tette. látszik,h van saját agya és rájött arra,h az a szakma csak pénzlehúzás és értelmetlen halandzsa... Most azon kívül,h érdeklik ezek a dolgok mi baj van vele? iszik? drogozik? járja az utcát és rongál? diszkóba van reggelig drogdealerekkel? mert ezek az eszmék amiket vall megvédik ettől!
2009. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
az utso kommentelőnek nagyon igaza van!
2009. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az Imperium ijesztő, de a Victoria nem rossz szám.
2009. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
77%
Vidd el őt Rómába kirándulni, mert ott sok szép régi ókori műemlékek, épületek és múzeumok. Akkor fiad észre fogja venni, hogy nem ellenezel vele. Rá fog jönni, hogy miket csinált.
2009. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne csinálj semmit. Most mért olyan nagy bajok ezek? A fiad ráébredt valamire, kicsit talán túlzottan beleélte magát, de legalább nem hagyta magát megvezetni. Ja és én is hungarista vagyok, hasonló korosztály mint a fiad. Ha megpróbáljátok lebeszélni az nem vezet sehova az biztos, csak ront a helyzeten. Így elveszik a bizalom. Főleg ha felpofoznának ilyenért, én is hasonló dolgokat csinálnék. Az a helyzet hogy ami most van, szerintem az elhibázott nevelés eredménye. A nemzetiszocializmust és a hungarizmus nem egy betegség, amiért valakit orvoshoz kell vinni...Amiket mond azoknak meg van alapja, csak ti ezt nem látjátok. Nagyon rossz hogy meg sem kérdezitek hogy miért mondja, hanem eleve hülyeségeknek minősítitek.
2009. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Az utcsónak igaza van. :)


A gyereketek nem is őrült és nem is deviáns. Csak kialakuló a személyisége. :) Én 18 vagyok és én inkább a nemzetiszocializmus és a hungarizmus keveréke felé húzok

2010. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!