Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek a fiammal?

Hova menjek a fiammal?

Figyelt kérdés

A feleségem és a legjobb barátnője szeretnének elmenni valahová ketten pár napra csak úgy szórakozni. Ahhoz nekem is ki kell venni pár nap szabit mert a gyerek biztos unná ha minden nap jönni kéne velem dolgozni. Úgyhogy arra gondoltam hogy mi is mehetnénk valamerre mondjuk délelőtt vagy délután. Amúgy 4 éves lesz.

30/F


2011. aug. 9. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2011. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miskolc felé
2011. aug. 9. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
menjetek lillafüredre!
2011. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok, szívesen bébiszitterkedek nálatok, ha esetleg mégse vennél ki szabadságot. Voltam au pair, úgyhogy van tapasztalatom. Ha érdekel, írj privátot!
2011. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azon a környéken egy csomó minden van. Mehetsz vele a fürdőbe, a diósgyőri várba (nincsenek véletlenül valami várjátékok?), vadasparkba (vagy állatkert... nem tudom mi az, ott Lillafüred felé), kirándulni a Bükkbe, átviheted Szilvásváradra... mondjuk Lillafüredre csónakázni még fiatal, de azon a környéken meg vannak barlangok, amik érdekesek lehetnek a számára.

Én imádom azt a környéket! Annyi mindent lehet csinálni!

2011. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miskolcon rengeteg mindent csinálhattok. Mehettek uszodába, ha jobb az idő vagy állatkertbe. Ha rosszabb, akkor még mindig viheted játszóházba. Viszont bárhogy is döntesz, ő lesz a legboldogabb kisfiú, mert az apukájával lehet és csak vele fogsz foglalkozni. Nem tudsz rosszul választani. Akár még egy közös legózás is emlékezetes program lehet vagy egy szimpla játszóterezés.
2011. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Állatkert, miskolci barlangfürdő, kirándulás Lillafüreden.
2011. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen rendes egy pasi vagy! :)

Szerintem vegyél ki szabit és menjetek el kempingezni vagy csináljatok valami pasis dolgot. (nem sztriptízbárra gondolok:) ) Peca, valami rally bajnokság, közös biciklizés, ilyesmik.

2011. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a kérdést nem tudjuk pontozni, most kapnál tőlem (sőt, szerintem mindannyiunktól) hatalmas zöld mancsot :)
2011. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!