Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiamék elváltak. Van egy 11...

Fiamék elváltak. Van egy 11 éves fiuk az Anyjánál elhelyezve, de szinte állandóan a Fiammal van. Az Anya mégis állandóan pénzt követel! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
A ket szulonek mindig is szuloknek kell maradniuk. Savanyusagot, utalatot, verszenyt kizarva. Mindent a gyerekert. Ha anyjanal van elhelyezve, akkor koteles gyerektartast fizetni, meg ha apjanal is van sokat. oruljon neki az apa, hogy fia szereti tovabbra is, es annak is oruljetek, hogy anya nem neveli, lovalja a fiat az apja ellen. Kicsinyesek vagytok.
2011. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom kicsinyesség-e, hogy fizeti a gyerektartást- és mellette minden új műszaki holmit megad a gyereknek. Ő állta a teljes beiskolázást, és a nő kétszer annyit keres, de semmi nem elég neki. Most éves szinház bérletet akar, persze kettőt, mert Ő fogja kisérni a Gyereket, és hozzá való ruhákat. Idióták azért nem vagyunk, mert átlátjuk a mesterkedéseit.
2011. aug. 21. 14:30
 3/14 anonim ***** válasza:
A fiad egy apa, tehat ha meg tud ani a gyereknek ami kell es plusz, akkor hajra, ne kicsinyeskedjen.
2011. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Beliel ***** válasza:
Szerintem meg a fiad egy felnőtt ember, el tudja dönteni mit csináljon, ne akard irányítani. Ha van egy kis esze akkor tudja mit kell csinálni meddig tud nyújtózkodni.
2011. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Soha nem hagyta magát irányitani. Én csak mások véleményére voltam kiváncsi, de csalódtam. Nem tudom Ti ilyen helyzetben mennyire lennétek toleránsak?
2011. aug. 21. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Én nem lennék az. Színházbérlet egy 11 évesnek? A bábszínháűzba esetleg.
2011. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Beliel ***** válasza:
83%
Ha én te lennék kénytelen lennék elfogadni, ahogy dönt a fiam. Ha a fiad lennék akkor meg a fiamnak mindent megadnék de amint a nőnek kéne valami elküldeném melegebb éghajlatra. A színházbérletet meg megvenném magamnak és a fiamnak és én mennék el vele színházba. Ha akar jönni a nő is akkor vegyen magának.
2011. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne hallgass az előzőekre. Gondolom gyerekek. Mi már jártunk hasonló cipőben, és az egészet a Kisfiú fogja megszívni. Azt fogja hinni, hogy mindent megkaphat, csak követelni kell, ahogy anyutól látja. Aput fejős tehénnek nézik!
2011. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14.45-ös vagyok. Az utolsó kettőre nem vonatkozik amit írtam.
2011. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
A gyerektaráson felül nem köteles a fiad semmit fizetni nyilván észerű határokon belűl még hozzáad hisz iskolakezdés, tábor, sport... komoly költség de éves bérletet már nem kell megvenni, az ilyen kérésekre nem is kell reagálni.
2011. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!