Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok sem divat kopogni?

Nálatok sem divat kopogni?

Figyelt kérdés
Rendkívül illetlen dolognak tartom, ha egy csukott ajtón valaki csak úgy "betör". Pedig nálunk mindenki ezt csinálja a családban. Kértem mindenkit, hogy szíveskedjen kopogni, mielőtt csak úgy benyit, de nem használ, főleg ha a szobámba nyit be. (A testvéremmel közös szobám van, nem zárhatom az ajtaját.) Máshol is ez a módi?
2012. márc. 3. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem divat, de ha vendég van, nem is rontunk be egymáshoz. Ha saját családom lesz, én be fogom vezetni a kopogást.
2012. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam csak azután kezdtek el kopogni, hogy rajtakaptak az akkori pasimmal az ágyban:D
2012. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk be sem szabad csukni az ajtót, mert akkor egyből csak azért is kinyitják. :(
2012. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A legrosszabb az, mikor a fürdőbe is csak úgy betörnek.... (WC,fürdő egybe van....) Szóval akár fürdök, pisilek vagy akármi, mindig benyitnak! :s Ez milyen már.... ? Zavar, de sosem szóltam eddig rájuk mert tudom, hogy csak kérdezősködnének, hogy mégis minek kopogjanak?! Az első gondolata mindenkinek az lenne, hogy megy maszti... Erre meg nem vagyok kíváncsi, szóval inkább hagyom, hogy sehol ne kopogjanak.
2012. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A hirtelen benyitás marhára kellemetlen tud lenni. Nálunk szerencsére természetes módon magától kialakult az a szokás ha bezárom az ajtót, az azt jelenti ne zavarj. Ha félig nyitva hagyom, akkor simán jöhetnek.

Ám erre csak egy mód van. Találj ki egy elrettentő dolgot, hogy megbánják hogy szó nélkül bejöttek( pl. gyantázz ) vagy nyiss rájuk te is hirtelen kopogás nélkül bármikor:D

2012. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!