Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatalok! Miért divat az...

Fiatalok! Miért divat az nálatok hogy nem vesztek fel még akkor sem ha hideg van?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mindenkire igaz ez, vannak kivételek.

De nem lenne logikusabb megoldás ha egyszer hideg van, akkor mégiscsak felveszitek.


2010. okt. 22. 19:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ez kimaradt: A sapkáról van szó. :)
2010. okt. 22. 19:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Utálom a sapkát. :P
2010. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert az olyan ciki,nem találok olyat ami menne az egyéniségemhez meg a szerkómhoz és nincs aki jó tanácsot adjon.Kerek az arcom és semmi nem tetszik,talán a baseball sapi de abból meg k...a drága ami menő.
2010. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hmmm.Nem tudom, az egyik barátnőm éppen még az osztályteremben is sapkát hord,de szerinte azért ,mert az menő és jól néz ki..

Valaki az is szintén ismerősöm ő azt mondja "a sapka gyerekes és széttúrja a hajad"

Én így a kettő között vagyok :)

2010. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csakhogy a sapka nem divatcikk, legalábbis 90%-ban nem
2010. okt. 22. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A sapka védelmi szerepet tölt be. Ennek elsősorban télen van jelentősége, hiszen a hideg nem tesz jót a fejbőrnek, nem is beszélve arról, hogy a legtöbb hőt a fejünkön keresztül veszítjük. A fejbőr megfázása elősegíti a korpásodást, a hideg miatt pedig a hajszálakat tápláló vérerek összehúzódnak a fejbőrön, romlik a hajhagymák anyagcseréje: ez pedig hajhulláshoz vezet.


A sapka tehát nem csak egy divathóbort.

2010. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!
2010. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

... mert folyton elveszítem

... mert nem fér rá a copfomra

... mert nem találtam olyat ami tetszik


de főleg az első...

2010. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én egy gyönyörű báránybőr usankát hordok sarló kalapács sapkarózsával:) 16/F
2010. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!