Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg anyámmal,...

Hogy értessem meg anyámmal, hogy ne hívjon óránként?

Figyelt kérdés
21 vagyok.. suliba vok és az istenért se érti meg, hogy tanulok és dolgom van... és semmi új nem torténik velem amit kozolhetnék..
2012. febr. 28. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi az oka hogy hívogat. Eseleg nem bízik meg benned? Adtál erre okot? Vagy lehet hogy csak egyedül érzi magát? Biztos mindkettőtöknek nehéz, nyíltan beszéld meg vele.
2012. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, semmi aggódnia valója sincsen! Szimplán az, hogy megszokta, hogy mindent elmondok neki és ö a legfontosabb! De azóta arra is rájöttem, hogy sokmindenben nagyon befolyásol és ezért sem beszélek meg vele mindent! Egyedul van otthon, nincs munkája és én vagyok a mindene... szerintem fél, hogy elveszít!
2012. febr. 29. 07:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy a tanárok nem szeretik,hogy állandóan csörög a telefonod,és különben is az iskolában ki kéne kapcsolni(legalább is a lányoméknál így van(nem szoktam áll.hívni))
2012. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A telefonom némán van és olyankor szokott hívni amikor nincs órám
2012. márc. 16. 06:29
 15/16 anonim ***** válasza:

És miért "zaklat"óránként?Olyan sok pénz van a kártyáján?

Én ha akarok valamit megkérdezem sms-ben,majd suli végén felhívom a válaszért,ennyi...

2012. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
kérdezd meg tőle! :)
2012. márc. 17. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!