Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg anyámmal,...

Hogy értessem meg anyámmal, hogy ne hívjon óránként?

Figyelt kérdés
21 vagyok.. suliba vok és az istenért se érti meg, hogy tanulok és dolgom van... és semmi új nem torténik velem amit kozolhetnék..
2012. febr. 28. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
némitsd le a telefonod vagy kapcsold ki.majd ha végeztél a sulival beszéltek.
2012. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

megmondod neki,hogy nem fogod felvenni és az ő hívásást némára állítod (nem csörög)

És tényleg nem veszed fel.Szerintem pár nap után megérti.

2012. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ja,én azt hittem hogy a pasid hivogat.

anyádról nem gondoltam volna,ha tudja h suliban vagy.

2012. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A mobiltelefon azért jó, mert bárhol elérhetnek. Az nem azt jelenti, hogy bárkinek bármikor köteles vagy válaszolni. Sajnos ezt egyre többen nem tudják és nem tartják tiszteletben. És enni, sz**ni meg aludni sem viszek magammal telefont nem nőtt hozzám, le lehet tenni. Anyukádat meg te szoktasd meg, nem kell mindig szökni amikor hív. Ha zavar akkor kapcsold ki, és majd visszahívod amikor tudod, vagy időd van.
2012. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21 éves vagy és anyád óránként felhív a suliban? Jézusom...ez azért már durva. És milyen indokkal hív fel?
2012. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Allisd be a telefonodat, hogy ne csorogjon ki pl., igy mar lehetoseged van eldonteni, hogy kivel beszelsz pl.
2012. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Mindig is nagyon jóba voltunk és mindent elmondtam neki, de már zavaró, hogy mindent tudni akar és állandóan várja, hogy beszéljunk.. én vagyok a mindene, és nem érti meg, hogy van más dolgom is azon kívul, hogy vele beszéljek.. és megvan sértodve
2012. febr. 28. 11:26
 8/16 anonim ***** válasza:
lassan el kell vágni, engedni a "köldökzsinórt" :)
2012. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani, hogy kikapcsolod a telefonod a suliban, mert zavaró, hogí hvogat, és nem tudsz koncentrálni.
2012. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád túlságosan ráér szerintem. Nem dolgozik? Ha nem, akkor is jól tenné, ha keresne magának valami elfoglaltságot, a te életedet nem élheti helyetted - mert nekem úgy tűnik, igazából ezt szeretné, ha nem azért hívogat, mert aggódik, hanem mindenről beszámolót kér.


Különben meg egyszerű a megoldás, hangot leveszed, telefont beteszed a táskád legaljára, és kész. Nekem egész nap le van véve a hang, mert nem fogom félórákra visszarakni, csak amikor már végeztem. Ha látom, hogy keresett valaki, visszahívom.


Amúgy együtt laksz anyukáddal, vagy esetleg másik városban tanulsz? Ha együtt laktok, akkor mondd meg neki, hogy amikor hazaérsz, rászánsz egy órát, hogy elmesélj neki mindenfélét, ami aznap történt, de akkor ne hívogasson folyamatosan. De ha külön is laktok, akkor is meg lehet beszélni, hogy hívjon fel mondjuk esténként, és majd akkor mesélsz, addig viszont ne telefonáljon, mert nagyon zavar.

2012. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!