Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés
20 éves, fiú vagyok. Jelenleg még tanulok, de itthon segítek szinten mindenben, mosok, már majdnem főzök, takarítok, ház körüli munkában részt veszek, de mindig csak a letolást kapom, hogy semmit nem csinálom. szoktam igaz internetezni is, néha kicsit többet, de most a téli időszakban a kinti munka például kiesik. Ugyanezt csinálják a szüleim is, mégse értkelik az én munkámat. Ma is pl. úgy mentem el itthonról, hogy egy forintot nem kaptam se enni, se inni. Igaz most nem állunk fényesen anyagilag. Velem van a baj?
2012. febr. 27. 18:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Éppennséggel azt tudnék vinni. Az is hozzátartozik az ogazsághoz, hogy más problémák is fennálnak, amiről én nem tehetek, sőt még a szüleim sem, de muszáj elviselni, legalábbis addig, amíg nem tudok külön menni.
2012. febr. 27. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!