Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a saját anyám?

Figyelt kérdés
Lemegyek és közli, hogy menjek el a kocsmába neki sörért. Mondtam neki, hogy tudja jól, én abba a kocsmába be nem teszem a lábam, csupa részeg csöves. Elmegyek neki a boltba, vagy addig csinálom az ebédet, de oda nem megyek. Erre elkezdett velem ordibálni, hogy nem csinálok én semmit egy mocsok vagyok és húzzak el és így úgy amúgy. Egy rohadt sörért kell így cirkuszolni? És, ha épp nem lennék itthon (ez most kivételes, hogy itt vagyok), akkor mi a frászt csinálna? Miért kell mindjárt mindennek elhordani és elküldeni a *csába, ha olyat akar megcsináltatni vele, ami az én elveimmel ellenkezik?
2012. febr. 21. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet.

Azért csinál ebből ekkora ügyet,azért ordít veled,mert anyád alkoholista.Elvonási tünetei vannak,és már idegeli magát mert nincs alkohol.Én nem mentem el.Jól meg is vert,de akkor sem mentem el.A végén mégiscsak ő ment el.

Ha elmész akkor ezentúl mindig te fogsz asszisztálni az alkoholizmusában..

2012. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem alkoholista, csak ő úgy gondolja, hogy ez jár neki. Hát igya, ha ettől jobban érzi magát, egyenlőre még az elfogadható kategóriában van, de engem ne próbáljon ilyenbe belevonni. Csak ilyenkor sz@r hallgatni, hogy "mer ő mindent meg tesz értem, mer ő mindig a kedvemben jár, mer ő így, mer ő úgy...

Nem próbáltam más megoldást találni? Nem azt mondtam neki, hogy menjen a fenébe a hülye sörével, hanem azt, hogy akkor veszek neki a boltban, vagy csinálom az ebédet. Innentől kezdve az ő szegénységi bizonyítványa, ha ezen megsértődik és cirkuszol. Isten adja, hogy sose legyek ilyen helyzetben...

2012. febr. 21. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, alkoholista. Nézz utána a tüneteinek, fel kellene keresni vmi orvost neki, előtte higgadtan megpróbálni megbeszélni vele a dolgot.
2012. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit tudok tenni? Apukámnak nem szólhatok, mert úgy is az lesz, hogy mire hazajön anyukám már telefonon előadta az ő verzióját, hogy megint egy utolsó pofátlan kis féreg voltam és még én leszek lecseszve. Én ilyen "családban" nem akarok élni. Elegem van, hogy bármi van, tuti én vagyok a hibás és engem meg sem hallgatnak, sőt... esetleg még tesómat lehetne felhívni, most is épp azon gondolkodom, de ő ilyenkor dolgozik és ilyennel meg nem akarom zaklatni.
2012. febr. 21. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez adjon neked erőt és lendületet, hogy minél hamarabb a saját lábadra állj, ha még nem költöztél el. Sokszor többre mennek az életben azok, akiknek nehezebb volt.
2012. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is alkohol problémái vannak!

Egyébként hány éves vagy?

2012. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19 vagyok.


Ma egész nap játssza egyébként a sértődöttet, nem szól hozzám, vagy ha igen, akkor csak kurta mondatokban, 1-2 szóval...nem gondoltam volna, hogy így meg lehet sértődni egy rohadt sör miatt. Azért ez szerintem elég gáz..

2012. febr. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!