Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a Saját anyám?

Hogy lehet ilyen a Saját anyám?

Figyelt kérdés

Még mielőtt kapnám a fikát, nem vagyok lázadó tini. Mert nem szokásom a lázadás. Nemsoká 16éves leszek, a jegyeim a suli nehézségéhez képest jók. Itthon bármit megcsinálok, amit csak tudok (porszívózár, törölgetés, mosogatás..stb) ám mindez anyámnak nem lég. mert így is a hugom ( 11éves) a kis szent angyal. Ő a világon semmit nem csinál itthon, még a saját szobáját se képes kitakarítani, mégis mindig én vagyok a szar. Pár hónapja angol versenyt nyertem, azt magasról leszarta,a hugom utolsó előtti lett egy versenyen, és már ő a világ legjobbja.. Hugom miatt két hetente járhat be a suliba mert a tanárok hivják.. rám 1 rossz szót se hall mégse vagyok feleannyira se jó mint ő..

Miért? Mit tegyek hogy az is érdekelje velem mi van?


2011. jan. 20. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy szegény húgod rászorul a törődésre, és rád már nem jut idő.
2011. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

A mondatban a "saját" szót nem kell nagy s-sel írni ám.


Én egyébként megkérdezném az anyámtól, hogy miért tesz ekkora különbséget a két gyereke között. Valószínűleg két eset lesz. Vagy őszinteségében elhebegi, vagy pedig azt mondja majd, képzelődsz.


Az apukátok hogy van ezzel?

2011. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Apa nem él velünk pár hónapja. de már azelőtt is így volt ez, csak akkor még nem nagyon éreztem.

szerintem nem több a hugom se mint én..

már kérdeztem tőle, és azt mondta hogy inkább fognám be a szem, mert ő mindkettőnket szereti..

2011. jan. 20. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk pont ugyan ez a helyzet! Csak nekem öcsém van.


De én tudod mire jöttem rá? Nem a szüleidnek tanulsz magadnak! És ha te már most ilyen házias vagy abból is csak te jöhetsz ki jól..megtanulod mit hogy kell, és mire eljutsz odáig h saját élet neked sokkal könnyebb lesz.

Meg neked is érdeked h ne kupiba élj:)

Legyél magadra büszke, h te ilyen lány vagy még akkor is ha anyukád nem veszi észre!!

2011. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: megpróbálok.. de annyira nehéz hogy semmi elismerést nem kapok.. akkor se ha a csillagokat hozom le az égről.
2011. jan. 20. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
A csillagok lehozása s egy jó jegy között van különbség de a testvéred 11 éves jó ,hogy több törődés kell neki mikor te akkora voltál akkor te is azokat megkaptad ...
2011. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tévedsz. akkor is ugyan ez volt. mindig a hugom volt a szent gyerek.. már amikor pici volt akkkor is ment a hasonlitgatás hogy mennyivel jobb/okosabb/szebb baba..
2011. jan. 20. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

utolsó válaszoló: részben igazad van, mivel ő a kisebb, na de nehogy már nagyobb törődést igényel egy 11 éves??ugyanakkora figyelem kell és törődés a nővérének is hiszen testvérek..

Én nem értem miért kell így viselkedni.Valószínűleg anyukád skizofrén :) viccen kívül: rossz ezt így leírni és végiggondolni, de hagyd a fenébe.. majd lesz úgyis egy olyan időszak amikor meg a hugod lesz irigy rád.és lehet hogy anyukád idővel megjavul, bár azt kötve hiszem..azért tarts ki hiszen, tényleg magadnak tanulsz, hogy a nagybetűs ÉLETBEN boldogulj..még van két éved a nagykorúságig..ne csüggedj!ha valami rosszat csinálnál, lehet akkor leüvöltené a fejedről a hajadat is és addig míg ilyeneket nem tesz addig csak jól teszed amit teszel.

2011. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez a nagy lecke az életben: hogy megtanulni NEM AZ ELISMERÉSÉRT élni. Persze tudom, nem így van a világunk berendzve, de épp ez a baj vele. Veszélyes érzés, ha "bármit megtennél" csakhogy valaki megsimogassa a buksidat. Meg kicsi lány vagy még ahhoz, hogy így magadra hagyjanak. Mégis azt tanácsolom, te legyél magadért a magad értékelője, legyél tudatos, váljál önállóvá. Ne kuncsorogj egy kis dícséretért, és ne szenvedj a hiányától. Dícsérd meg te magadat. Aztán majd csak megjutalmaz az Élet...
2011. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Utolsónál a pont.:)
2011. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!