Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem van a...

Mit csináljak? Velem van a baj ugye?

Figyelt kérdés

A családomra nem támaszkodhatok, mert felnőtt vagyok, lassan 30 éves, de most. nem találom a helyem a világban.


nem tudok magammal megbirkózni, mert ennek nem így kéne lennie. "húzom a szám"


2012. febr. 21. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van tulajdonképpen?
2012. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pánikbeteg vagyok. barátaim nincsenek, mert nem akartam és sokat olvastam. rá kell lépnem egy útra, de tényleg nem találom a helyem.
2012. febr. 21. 23:06
 3/8 A kérdező kommentje:
sőt nekem sose voltak barátaim, mert visszahuzodó voltam, a szakmámban nem vagyok jó, munkám sincs, tök egyedül vagyok, a barátom lett a számítógép és nem a könyv. de nem jó ez se.
2012. febr. 21. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na tökéletesen ki tudtad magad analizálni.

Innentől fogva, nagyon jól tudod,mit KELL csinálnod és mit NEM.

"Kezedben a kulcs."

2012. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha sikerülne találnod egy munkahelyet, az felpörgetné az életedet, és társaságban lennél.

Ez viszont jó, hogy fel- és elismerted, hogy a helyzeted rossz, és tudod, hogy mi vezetett idáig. Most pedig változtatnod kell a jelenlegi helyzeteden.

2012. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első körben munkahelykeresés.Nyilván nehéz dolog elsőre megtalálni azt a munkát,ami aránylag jó feltételeket biztosít a számodra,de ne felejtsd el,hogy minden munka munka.Pénzt keresel,közösségben vagy.Még akkor,ha mondjuk egy konyhán mosogatsz.Nem szabad válogatni,a kicsit is becsülni kell,aztán onnantól már lehet tervezni,meg továbblépésen gondolkodni.Legalább biztos kereset van.

Második körben,ha már közösségbe kerülsz,a barátok,és a potenciális partner keresése is ezerszer könnyebb.Másrészt lefáradsz akár fizikailag,akár szellemileg,rendszer lesz az életedben,a napjaidban,már ez boldogabbá tesz.Utána már vágyni fogsz a szórakozásra,a szellemi kikapcsolódásra,legyen az mozi vagy könyv.

Meg kell találnod azt a pontot,ahol tudsz lépni az ügy érdekében,és ha egy összejön,utána már az egy megoldott probléma hozza magával a többi megoldását.Ehhez azonban aktivizálnod kell magad.

Igen,nem kis fáradság,de hosszútávon megéri,mert saját magadnak teszel vele jót.

2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy személyes munkát kaptam.azért köszi a válaszokat.
2012. febr. 22. 15:15
 8/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok!!!
2012. febr. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!