Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Ugye nem azt...

Mi lehet velem? Ugye nem azt jelenti, hogy?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, nagyon szeretjük egymást, már tervezgetjük az esküvőt, minden tökéletes. Ma este egy bárban összefutottunk az exemmel, akivel 3 évet voltam előtte, és egy nagyon jóképű, de hihetetlenül link alak. 3 év után se akart hallani eljegyzésről, összeköltözésről, nem foglakozott velem, csúnyán bánt velem, valószínűleg meg is csalt( csak hallottam ilyen pletykákat, meg voltak furcsa jelek, de nem tudtam rábizonyítani soha). Nem tudom mi van velem, de nagyon felkavart a találkozás...Azóta csak ő jár az eszemben, nem értem mi van velem. Tudom, nagyon szemétségnek hangzik, ezért nem is merem elmondani egyetlen barátnőmnek se, de az villant be, mikor megláttam, hogy úúúristen, de jól néz ki, mennyivel jobban a mostaninál( tény, hogy jobban néz ki, de olyan szerelmes vagyok, hogy nem is foglakoztam eddig ezzel és a legszebbnek láttam a mostani páromat). Hazajöttem és egyszercsak azon kaptam magam, hogy a régi képeinket nézegetem... Mi lehet velem? Ugye ez nem azt jelenti, hogy még mindig őt szeretem? Minden tökéletes a mostani párommal, imád, megbecsül, midnent megtsz értem, soha nem veszekszünk, tökéletes köztünk midnen. Nem akarok visszaesni a régi kínlódásba, nagyon sokat szenvedtem mellette, nagyon szerettem, igazi első szerelem volt. Miért kavart ez most így fel? Nagyon dúrva, hogy arra gondoltam, hogy jobban néz ki, a mostani páromnál, vagy ez természetes valamennyire? Tényleg tipikus sármos, jóképű pasas, döglenek utána a nők( amiből volt is nem kevés konflikusunk)

Segítsetek, nem akarok visszaesni abba a régi pokolba...

24/N


2011. jan. 23. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
van egy ilyen típusú exbarátom. megnézed a képeket, és ennyi volt. a nosztalgia természetes. de ha elkezded hívogatni az exet, az már nem. koncentrálj a mostanira, ez csak pillanatnyi fellángolás.
2011. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

1 hét és elmúlik,ne aggódj.:) Én akárhányszor találkozok az egyik exemmel,mindig ez van.Bár azt hozzá kell tennem,hogy kb. évente látom,tehát így még mondjuk érthető.Ha naponta látnám biztos nem így reagálnék.


Szóval semmi pánik.Elhisszük,hogy szereted a párodat,te is hidd el,hogy neked ő az igazi.;)

2011. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogom hivogatni, amúgy én szakítottam vele, mert kiábrándultam a nemtörődömsége miatt, és beleszerettem a mostani barátomba, már a kapcsolatunk alatt.
2011. jan. 24. 00:13
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Én ezt a problémát úgy szoktam megoldani, hogy mindig ugyanolyan szép lányokkal járok, így nincs olyan probléma, hogy belefutok a jobban kinéző exbe. Nem jövök össze az elsővel aki szembejön csak azért, hogy legyen valaki. Egyedül is el tudok lenni, igaz nem olyan jó, de a büszkeség erős tulajdonság.
2011. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem durva,hogy ezt gondolod.Számomra a páromnál nincsen szebb ember,bár ennek ellenére tudom,hogy sokaknak nem tetszik.Aztán azért azzal tisztában vagyok,hogy az exem jóképűbb,de ez nem érdekel.Pár nap után megint a párom a legszebb a szememben.:)
2011. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Kerüld a találkozást,és meg fogsz nyugodni.A nagyon jóképű palikkal,csak nagyon rossz emlékek maradnak.Gondolj arra.Tapasztalat....
2011. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tetris ***** válasza:
100%
Gondold végig, ahogy annak idején, amikor szakítottatok, az miért volt. Biztos jó okod volt rá.
2011. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tetris ***** válasza:
100%

még annyit, hogy az se véletlen, hogy éppen egy bárban találkoztatok össze. Vajon mit keresett ott? Nyilván valami könnyű kis nőcskét, akit felszedhet.

Kell ez neked?

2011. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
És főhősnőnk mit keresett ott?
2011. jan. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kulsoleg vonzonak talalod, de tisztaban vagy vele, hogy belul nem olyan. Szoval szerintem csak eszedbe jutott es realisan mondtad magadnak, hogy jobban nez ki, mint a mostani, DE ettol meg egy link alak es a mostani baratod mennyivel kulonb mas dolgokban. Senki sem tokeletes. A kulso meg inkabb genetika. A belso jo nelkul nem tud ugysem hosszutavon mukodni a kapcsolat. Szoval magyarazd meg ezt magadnak. Szerintem nem vagy szerelmes mar bele, szenvedtel mellette, a mostanival minden jo. Kit erdekel, hogy hogy nez ki, ha amugy egy s.fej?
2011. jan. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!