Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A velem egykorú pizzafutár...

A velem egykorú pizzafutár "kézcsókkal" köszönt? Ez azt jelenti, hogy öregnek nézek ki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen tanult illemet, és megtisztelt vele.
2011. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez azt jelenti hogy szexi a kezed.
2011. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda problémák jézusom. Te se tudod, mi az illem.
2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
biztos meglátta a ráncaidat, a térdig érő melleidet és a szemedet elborító több ezer szarkalábat. de az is lehet h csak simán udvarias.
2011. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim pizzafutár,mindenkinek így köszön,akit ismer és szimpatikus neki.
2011. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem Ti félreértitek. Nem kézcsókot adott Neki, hanem azt mondta, hogy "kézcsók". Legalábbis, ahogy én értelmezem.

És azt, hogy öregnek nézel-e ki én nem tudom megmondani, mert még nem láttalak. A pizzafutárnak számos oka lehetett rá, hogy ezt mondta. Szerintem nézz bele a tükörbe és próbáld meg Magadnak megmondani rá a választ, hogy öregnek nézel-e ki, vagy ha nem megy kérdezz meg egy ismerőst, akiben megbízol.(:

2011. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nah, mire megírtam jött még jópár válasz ezért kicsit értelmetlennek tűnik az előző üzenetem.:D
2011. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Illem drágám illem.

Ha a párommal bemegyünk egy üzletbe, ahol az eladók férfiak és udvariasak, akár étterembe, akár bevásárló központba, nekem köszönnek mindig előre, általában csókolommal majd páromnak jó napot/estét stb.

2011. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez azt jelenti, hogy sok borravalót kell adnod...

Vagy jobban örülne annak ha természetben fizetnél ;)

Ja meg azt is, hogy tuti, hogy nem városi az a pizzafutár.

Bár ilyen beköszöntés után a pizza is "minőségi" anyagokkal lehet felturbózva, sosem tudhatod.

2011. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak udvarias volt, ennyi.


Utolsó, te elég h.ülye vagy, már bocs.

2011. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!