Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pizzafutár, bérezés?

Pizzafutár, bérezés?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy egy Pizzafutár címenként kapja a fizetését, vagy fix bérezés van? Mert engem lehet csőbe akarnak húzni, én címenként kapnék x Ft-ot +yatt ami MO-n elég ritka :S , viszont ott kéne lennem napi 10órát hogy szolgálatkész legyek.. Ja és nem Budapesti cég, nem tudom mennyi megrendelőjük lehet, de ha mondjuk azt nézem hogy én 10órát ott vagyok,saját kocsimat koptatom, a benzint se fullosan térítik meg, közbe lehet hogy kell pakolni meg stb. és én azért kapok mondjuk 3000ftot az nem olyan jó buli, főleg hogy az autómba mennek a kilóméterek, kopik a gumi, alacsony fogyasztású kocsi fogyasztásával számolnak 4liter/100km WTF? Az enyém ha nagyon, de NAGYON lájtosan megyek akkor eszik 5-6 liter közt.. Tehát ha ezt nézem akkor mégsem érné meg? Olyanok válaszoljanak pls akik dolgoznak/tak pizzafutárként..
2011. okt. 3. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
sok helyen nincs is fix, csak jatt
2011. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jatt = borravaló. Olyan tuti nincs mert az emberek 30% ad borravalót a futárnak.. Igen erre gondoltam hogy nem fix, hanem címenként mondjuk 700ft... Na de ha nincs cím,vagy kevés, de te ott ülsz 10órát, akkor szopacs:)
2011. okt. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!