Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell tennem, ha pizzafutár...

Mit kell tennem, ha pizzafutár szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval olyan kérdésem lenne, hogy mit kell tennem, jó persze gondolom jelentkezni, de hol? Menjek be hogy szeretnék pizzafutár lenni, van-e felvétel?


Saját autóm van, gondolom ez előnyt jelent.

Illetve olyan kérdésem lenne még, hogy benzin támogatást kapnék-e vagy sem? Mert ugye mostani benzinár mellett, tegyük fel minimálbért kapnék, még ráfizetés lenne.

Illetve ide tartozik, hogy 20éves vagyok, csak nyárra kéne a munka, egyetemre járok szóval akár májusban is kezdhetem.

Esetleg ha valakinek van tapasztalata, és megosztaná azt megköszönném, illetve még a fizetésről érdeklődnék ha valaki tud róla valami.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

(Remélem jó kategóriába tettem)


2011. febr. 16. 20:57
 1/5 anonim válasza:
igen menyjél be egy egy pizzériába és add le az önéletrajzodat, abba írjál bele mindent, hogy van kocsid, esetleg hely ismereted vagy ilyesmi.A benzint szerintem fizetik, de helytől függ.. Én ismerek egy pizzériát újpesten az attila utcában,ott most is vesznek fel futárt,jó fej a főnök biztos meglehet vele beszélni a nyarat. de sok helyen keresnek pizza futárokat,rájuk mindig szükség van :) sok sikert
2011. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! Székesfehérváron lakom, és itt is laktam mindíg, tehát helyismeretem van:).

Köszönöm szépen mégegyszer.

2011. febr. 17. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Pizza futárnak inkább motor kell. Ételszállító céghez kell az autó. Ahol párom dolgozott ott nem fizettek benzinpénzt, hanem a címek után járt pár száz forint.(szerintem legtöbb helyen így van)

Pár éve még talán megérte futárnak dolgozni, de a mostani benzinárak mellett még jó, ha nem neked kell majd fizetni, h dolgozhass.

2011. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felénk inkább autós pizzafutárok vannak:) Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 15. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé kihalásos alapon megy, meg inkább hosszú távra keresnek embereket.
2011. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!