Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lépéseket kell tennem,...

Milyen lépéseket kell tennem, ha külföldön szeretnék gyógymasszőrként dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon dolgozom ebben a szakmában, de szeretnék tovább jutni. Úgy hallottam, hogy külföldön sokkal jobb fizetésért végezhetném ugyanezt a munkát és felcsigázta az érdeklődésemet. Németül középfokon, angolul alapfokon beszélek jelenleg, ha kell, megtanulhatok más nyelven is. Természetesen főleg német nyelvterület érdekelne.

Főleg arra lennék kíváncsi, mennyi időbe tellik kiváltani a nemzetközi papírt és hol érdemes érdeklődni, akár neten, akár más módon?


2011. okt. 10. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
www.tiroli.hu
2011. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyelvtudásod dönti el,hogy tudsz-e majd külföldön is ebben a szakmában dolgozni.Mivel írtad hogy német nyelv elég jól megy,így szerintem nem lesz semmi akadálya hogy nyelvtudással,és egy jó szakmával tudj érvényesülni.Érdemes olyan állásokat néznek ahol idős emberek gondozására veszek fel embereket.

Angliában szépen lehet keresni ilyen szakmával.Szokott is lenni ilyen állásajánlat(tudom ,mert itt kint dolgozom munkaközvetítő irodában) Az ügynökségünkre is elég sokszor jön ilyen kérés,hogy olyan embert keresnek akinek van ápolói vagy gyógymasszőri képesítése..Sok idős mellé bentlakásos embert kérnek,vagyis a szállás is biztosítva lenne.De az egyik alapkövetelmény a társalgás szintű angol nyelvtudás.Itt kint csak ez a hátrányod lenne amiért nem jönne be.Ezért én azt tanácsolom,hogy Olyan helyen próbálkozz(és ott tuti sikered lenne) ahol a német nyelvet tudod használni

sok sikert

2011. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy küldd szét az összes létező wellness hotelbe a CV-det
2011. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől a választ!
2011. okt. 11. 00:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!