Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikényszeríti belőlem?

Kikényszeríti belőlem?

Figyelt kérdés
A barátomnak naponta többször el kell mondanom hogy szeretlek. Folyton rákérdez hogy szeretsz? Legutóbb megbántottam valamivel, ő pedig visszabántott, mégpedig úgy, hogy sokkal súlyosabb dolgokat mondott nekem, mint amivel én megbántottam őt. Aztán órákon át kell hallgatnom hogy azért mondta azokat amiket mert én kezdtem a dolgot. Mérlegelés nélküli bántásokat kaptam tőle, és hiába mondtam bármit is, csak támadott. Már a véleményem sem merem megmondani neki, mert félek hogy megint megbánt ha nem egyezik a véleményem az övével. Ő ilyenkor is elvárja ha azt mondja szeretlek, azt válaszoljam én is téged. Én ilyenkor képtelen vagyok kimondani, ő meg megsértődik. Azt gondolja ha azt mondom szeretlek, akkor minden rendben van. Néha "kierőszakolja" ezt a szót belőlem. Miért ilyen velem?

2012. febr. 27. 08:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Az a legérdekesebb, hogy az első szexuális együttlétünk után változott meg. Azóta ilyen. Előtte teljesen más volt.
2012. febr. 27. 09:21
 22/31 A kérdező kommentje:
Az előbb kaptam tőle egy levelet, melynek a lényege a következő: komolyan gondolja velem a közös jövőt, de csak akkor ha ÉN nem bántom őt, meg hogy én megijedtem attól hogy a szavaimnak súlya van és felelősségre von érte és következményei lesznek, és hogy visszatér-e hozzá az a lány akit megszeretett bennem, és hogy ő szeret engem. Áh én kezdek idegileg kikészülni. Na most mit reagáljak úgy hogy ne bántson?
2012. febr. 27. 09:30
 23/31 A kérdező kommentje:
És hogy én vagyok gyermekien dacos, és sajnáltatom magam, nem kérek bocsánatot. Sőt tegnap azt vágta hozzám hogy mártírt játszom.
2012. febr. 27. 09:36
 24/31 A kérdező kommentje:
Senkitől nem tűri el hogy kétségbe vonja az érzelmeit.
2012. febr. 27. 09:38
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
el tudsz költözni? mert ha igen várj ki egy napot amikor nincs otthon pakold össze a legfontosabbakat aztán nyomás,nincs értelme együtt maradni csak a félelem miatt. Tudom milyen a lelki terror, apám skizofrén volt és erősen elnyomott minket ezt addig nem láttam amíg nem aludtam néha a barátomnál.Akkor jöttem rá, hogy vannak más családok is olyan jól elnyomott, hogy szinte elhittük, hogy amit tesz az elől nem lehet elmenekülni, most megy a válás és ő nincs itthon mert van kiút:)
2012. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez szűrnyű először azt hittem tinik vagytok!!!!Kérlek menekülj ettől a pasitól!!!!Beléd harap hogy napokig kék zöld,és nem gondolta volna ,hogy ekkorát!!!!Felnőtt ember....Már az 5 éves fiam is tudja valamivel bánt az fáj!!!Együtt élsz vele???
2012. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az első szex után változott meg: addig hodítani akart, versengett érted, el akarta nyerni a kegyeidet. Mihelyt "megszerzett", a tulajdonává váltál... (Szerinte!) Tudod, a vadállatok megjelölik a territóriumukat: körbepisilik. Hát valami ilyen.


KÖZÖS JÖVŐ?????? Eszedbe ne jusson! Az nem KÖZÖS jövő, hanem az ő jövője, amiben te egy kellék lennél!


MENEKÜLJ! NANE-vonal, fiú tesó, apuka, barátok, legyen fizikai erő is körülötted. Szakíts, ne várj! Ez egy agresszív zsarnok, messze kerüld az ilyeneket!

2012. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"visszatér-e hozzá az a lány akit megszeretett bennem"


vagyis az a lány, aki nem felesel, aki bábként úgy viselkedik, ahogy neki tetszik, akinek nincs véleménye, akarata, személyisége...


Vegyen magának guminőt az ilyen, mert élő ember nem való mellé!

2012. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Először azt hittem,tizenévesek vagytok,meglepődtem,amikor azt írtad,hogy 30 és 40.Az én apám ilyen volt és gyűlölöm,az összes többi idióta terrorizáló farokkal együtt,akik attól érzik többnek magukat,hogy elnyomják a gyengébbet.Hogy tudtál egy ilyen féregbe beleszeretni?Mert gondolom azért vagy vele.Ha nem akarsz egy megkeseredett idegroncs lenni,dobd ki a fenébe,vagy szökj el,kérj segítséget,nem tudom,mikre van lehetőséged és ki tud segíteni.Ne tervezz közös jövőt vele,hogyha mégis gyereketek lesz,nagyon rossz lesz neki.Szakadj el tőle,amég nem késő,mert tönkre tehet idegileg.Kitartást hozzá!
2012. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a kommenteket! Feltétlen valami olyan megoldást kell találnom, ami mindenkinek jó. Tehát hogy se engem, se a környezetem ne érje részéről bántás.
2012. febr. 27. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!