Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikényszeríti belőlem?

Kikényszeríti belőlem?

Figyelt kérdés
A barátomnak naponta többször el kell mondanom hogy szeretlek. Folyton rákérdez hogy szeretsz? Legutóbb megbántottam valamivel, ő pedig visszabántott, mégpedig úgy, hogy sokkal súlyosabb dolgokat mondott nekem, mint amivel én megbántottam őt. Aztán órákon át kell hallgatnom hogy azért mondta azokat amiket mert én kezdtem a dolgot. Mérlegelés nélküli bántásokat kaptam tőle, és hiába mondtam bármit is, csak támadott. Már a véleményem sem merem megmondani neki, mert félek hogy megint megbánt ha nem egyezik a véleményem az övével. Ő ilyenkor is elvárja ha azt mondja szeretlek, azt válaszoljam én is téged. Én ilyenkor képtelen vagyok kimondani, ő meg megsértődik. Azt gondolja ha azt mondom szeretlek, akkor minden rendben van. Néha "kierőszakolja" ezt a szót belőlem. Miért ilyen velem?

2012. febr. 27. 08:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ezelőtt teljes erővel belém harapott, de úgy hogy napokig fájt és kék-zöld volt a helye. Azt mondta nem gondolta volna hogy ekkorát harapott. Szörnyű, és nem tudom mit csináljak mert erősen bosszúálló.
2012. febr. 27. 08:35
 12/31 A kérdező kommentje:
Egyre jobban azt érzem hogy valamilyen személyiség zavara lehet. Egyszer kedves, aztán gyerekes, majd pedig ha nem értek vele egyet valamiben, akkor kikel magából. Mindezeket úgy, hogy én minden helyzetben azt mondjam szeretlek. Már félek tőle.
2012. febr. 27. 08:40
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá.... Hát kibújt a szög a zsákból...


Szóval:

1: már volt veled brutális

2: félsz szakítani, mert "erősen bosszuálló"


MENEKÜLJ!!!!!!!!!! De gyorsan!

2012. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

NANE Segélyvonal bántalmazott nőknek:


[link]

2012. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Minél elöbb szabadulj meg töle, mielött teljesen tönkremegy az életed.

2012. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan meneküljek mert akkor mégjobban magamra haragítom és így is lelkileg félek tőle. Már a közösségi olalon sem írhatok ki semmit sem, mert ha valaki férfi ismerősöm viccesen reagál, akkor ő már azt a személye elleni támadásnak veszi, és hogy én hogyan engedhetem ezt meg magamnak hogy "úgy" beszéljenek velem?
2012. febr. 27. 08:46
 17/31 A kérdező kommentje:
Én 30 felé járok, ő 40-en túl.
2012. febr. 27. 08:46
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget, és szakíts vele végleg. De sürgősen! Hívd fel a segélyvonalat, amit írtam, mit tehetnél ilyen helyzetben.
2012. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű a személyiségzavar, de nem feladatod megvárni vagy kideríteni, hogy pontosan milyen típusú.

Jó nem fog kisülni belőle.


Egy kamaszfiúnál még egy mosollyal elintézhető ez a "mondd, hogy szeretsz", de 40 éves embernél már súlyos problémára utal.

Szerintem menekülj. A szakítást ne húzd, ha megtörtént, utána minden kapcsolatot szakíts meg vele, se e-mail, se telefon.

2012. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvasni is borzasztó. Hiszed le is írtad, hogy félsz tőle. Most komolyan, jó ez neked? Menekülj, amíg lehet. A NANE-s kommentet meg vedd komolyan!!!
2012. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!