Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tagadják le azt...

A nők miért tagadják le azt hogy számít nekik a pénz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%

Cöh,már megint egy enter és f*szverő kérdező,aki szerint minden nő pénzéhes lotyó.Láttam már egy pár hasonló kérdést férfiaktól az oldalon,és komolyan kérdezem:nincs jobb dolgotok?Nyilván azon lúzerek közé tartozol,akiket kerülnek a nők,mert nem tudtok a farkatokon kívül mást az életben felmutatni,és siralmas a modorotok.Olyan ember nem létezik,akinek ne lenne fontos a pénz,még a milliomosok is hajszolják,pedig aztán nekik van épp elég.

Én nem fogok neked bizonygatni semmit,nem érsz annyit.

2012. febr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Azért tagadják le, amiért a férfiak letagadják, hogy nem tudnak hűségesek lenni.

Ha ha

2012. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a farkukat sem tudják felmutatni, tuti az is kicsi, azoknak van mindenféle komplexusa.
2012. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Legyél meleg és kész, problémád megoldva, a férfiak úgyis tökéletesek, hibátlanok...
2012. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
én nem tagadom hogy nem számít nekem a pénz.... igenis számít. senki se akar olyan pasihoz menni aki egy csöves és nincs ház,étel sincs meg semmi. nem az a cél hogy most egy luxusházban éljünk,hanem legyen pénz,hogy el tudjon tartani és netán ha lesznek gyerekeink azokat is. milyen már amikor egy kisgyerek rongyokba jár,sosem mehet el akár iskolai kirándulásra mert nincs pénz. vagy eggyáltalán nem is tízóraizik mert arra sem telik.
2012. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!