Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tagadják le azt...

A nők miért tagadják le azt hogy számít nekik a pénz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
42%

Ez elég hülye kérdés, nem jó a megfogalmazás. Mert persze, hogy mindenkinek számít, hiszen ha nincs, nagy baj van.


Ha már vitát akartál indítani, úgy kellett volna indítanod, hogy miért tagadják a nők, hogy pénzéhesek?


Egyébként meg pont letojom, hogy te és a többi pasi mit gondol erről, nem fogok én bizonygatni senkinek semmit. A férjem pontosan tudja, hogy hol áll a pénz az értékrendünkben és ennyi a lényeg.

2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Dúrván fog hangzani talán amit leírok...

Szerintem egy magára adó nőnek igenis fontos a pénz.Én nem tagadom.Nem azért hogy elszórjam,meg hencegjek vele,de fontos hogy ne legyen eladósodva és tudja biztosítani a jövendő gyermekének és anyjának azt a bizonyos hátteret...

Talán egy férfinek nem fontos,az hogy a nőnek is legyen pénze??

Egy normális,komoly gondolkodású férfinek fontos hogy a nőnek legyen keresete,ne pedig egy élősködő legyen.

Egy férfinek is számít hidd el,hogy a nő nő ne legyen eladósodva,ne legyen igénytelen,ne legyen magát képtelenül ál látó lény.

2012. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

Hm... érdekes kérdés. Már csak abból a szempontból is, hogy én azt mondom, számomra nem fontos, hogy mennyi pénze van a páromnak a bankszámlán, viszont vonzott benne, hogy már van egzisztenciája és halad valamerre az életben. Semmirekellő, aki elszórta azt a kicsit is ami volt, már volt az életembe és akkor is azt mondtam, a pénz nem fontos, a lényeg, hogy szeressen. De nem tette és emiatt váltunk szét.

A barátaim (és többségében férfiak) ha meghallják, hogy a párom svájci már egyből általánosítanak, hogy a pénze miatt vagyok vele és berakom a seggem egy svájci családba, férjhez megyek, stb. Holott a származása vagy a poziciója nem igazán volt rám hatással, az egyénisége, a céljai, a személyisége miatt szerettem bele és vagyok vele együtt.

Tehát itt is előjön a sztereotípia, hogy a férfiak szerint én egy pénzéhes kva vagyok :)

2012. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
Ki tagadja?
2012. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát 20 évesen nem számított, de így 32 évesen örülök, hogy a párom jól áll. Én is jól keresek, de így, hogy szültem egy babát, örülök, hogy biztonságban vagyok. Van keresetem, de mégis jó tudni, hogy biztonságban vagyunk.Aki szerint nem számít, az abba is belegondol, hogy hány kapcsolat megy tönkre az anyagiak miatti viták miatt, vagy a napi feszültségek miatt, hogy lesz e elég pénz erre-arra?
2012. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok pénzéhes, csak nagyon fontos, hogy 500eFt felett keressen az illető...
2012. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadom le,számít. Sőt, hogy megbotránkozhassanak sokan, a párom roppant tehetős, én csak egy egyszerű egyetemista vagyok, aki talán egy év múlva majd jól keres és visszaadhat valamit a sok jóból. Bevallom őszintén, bár biztos nagy bűn, de kényelmesebb télen a hidegben, ha eljön értem, mint bkv-ra várni. Jó dolog, ha bevásárolsz, nem kell nézned minek mi az ára és ha megtetszik valami, megveheted. Nem beszélnék itt a kölcsönösségről, szeretetről, úgysem hiszik el, ellenben nyáron 1 havi diákmunkám árából vettem neki születésnapjára ajándékot,úgyhogy nem mindenki egy élősködő dög.
2012. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"Jó dolog, ha bevásárolsz, nem kell nézned minek mi az ára és ha megtetszik valami, megveheted. "


Meg mikor nem kell eldönteni, hogy akciós krumplit vagy mosóport vegyél, mert villamossal a kettőt nem tudod hazavinni.

2012. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

aki tagadja álszent, aki bevallja pénzéhes.

de most komolyan, a férfiak mindenbe bele tudnak kötni?! :)


bevallom, pénzéhes banya vagyok, mert fontos hogy a párom ne egy tanulatlan élhetetlen alkesz legyen, hanem legyenek céljai, normális szakmája és tudjon érvényesülni?

bocs, hogy együtt vagyok vele, tényleg, én kérek elnézést.


egyébként mindenkinek magánügye, hogy miért van együtt az aktuális barátjával. ha a pénzért, és a kedves fiatalember erre nem ébred rá időben, aztán a szakítás után ócsárolja a kedves hölgyet, akkor inkább inkább nézzen magába, és ne a másikat szidja, amiért volt olyan idióta, hogy hagyta magát kihasználni.


ez a baj, hogy sok pasi nem lát tovább annál, hogy egy nőnek jó melle meg valaga van, és vastagon tesz rá, hogy a nő esetleg lehúzza, neki az a fontos, hogy a jobbegyben fullos bula ül, és a hétvégi buli lehet villogni a haveroknak, hogy milyen tuti csajt szedett össze. na meg ne sajnáljam a kis szegény kizsigerelt hímeket! :P

2012. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tagadtam, hogy számít a pénz.

Még is úgy alakult, hogy a férjemet akkor ismertem meg mikor egy hete kirúgták. Semmi tartaléka nem volt, az utolsó 300Ft-jából hívott meg energiaitalra az első randinkon. Fél évig nem talált normális munkát, de én beleszerettem úgy, hogy nem volt pénze.

3 éve vagyunk együtt. (:

2012. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!