Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tagadják le azt...

A nők miért tagadják le azt hogy számít nekik a pénz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit konkretizálnád, hogy mire gondolsz?
2012. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tagadom.

De tudod, nem a pénz (= bankszámlán tárolt összeg, bankók és érmék) számítanak, hanem az érték, amit jelent. Szerintem nagyon fontos, hogy egy férfinak legyen egzisztenciája, céljai! Na, nem hegyoldalon lévő ötszobás lakás és autó az "egzisztencia", hanem, a törekvés, a munka (és munkahely) komolyan vétele, a célok, melyeket az életben el kíván érni, és ezek között igenis fontos az anyagi biztonság, hiszen ezen többek között az ember nyugalma múlik (sok mindenkin látom, hogy álmatlan éjszakákat tölt pénzgondok, pénzhiány, és ebből fakadó stressz miatt).


A céltalan, munkakerülő (csak héba-hóba keres állást és a meglévő lehetőségek közül is finnyáskodik. Melóban igenis kell némi alázat, nem pedig főnöki, többszázezres fizetéses pozíciókra várni szinte pályakezdőként, vagy tapasztalatlanul.)


Lúzerekkel én sem állok szóba! Nem feltétel a saját kocsi és évente külföldön nyaralás. Inkább a felfogás, a célok, a mindennapi pénzgondok megelőzése.


Ja, és nekem nőként ezek a dolgok ugyanilyen fontosak. Én is törekszem a munkahelyi megbecsülésre, és anyagi szempontból igenis gondolok a jövőmre. Érthető, hogy hasonszőrű férfira vágyom!


Remélem, érthető volt a gondolatmenet. Könnyű rámondani minden csajra, hogy pénzéhes! Miközben meg marha sokan éppen hogy hozzám hasonlóan gondolkodnak.


Tisztelettel egy 23 éves nő.

2012. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
2. válaszoló vagyok, a céltalan, munkakerülő kezdetű mondatnak lehagytam a végét, azaz azt, hogy az ilyen embereket kerülöm párkapcsolati szempontból.
2012. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Ja, mert a férfiak különbek nem? Miért kell ilyen idióta kérdéseket feltenni? Annyira bosszantóak ezek a hülye sztereotípiák meg az általánosítgatások...
2012. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Mert soha nem jutna eszükbe, hogy te nem akarsz pénzt keresni, hanem csak élősködni rajtuk. Teremtsék meg ők a stabil anyagiakat, tegyék szét a lábukat, aztán szüljenek gyereket, főzzenek, takarítsanak, vigyenek neked sört, amíg a focit nézed és ne is ábrándozzanak szép esküvőről.
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

ma 13:20


lehet hogy bosszantó de ez az igazság..ennyi.

2012. febr. 24. 13:21
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Én azért tagadom mert nem érdekel.
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
nem számít mert van nekem elég
2012. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

Miért általánosítasz? Nem minden nő, nem minden ember egyforma. A férfiaknak se tetszik ha így emlegetik őket, hogy hogy jaaj mindegyik csak dugni akar, mindegyik csak a külsőségekre megy, minden férfi egyforma, úgy is megcsalnak, nem becsülnek...

És csak, hogy tudd az én anyám éjt nappallá téve dolgozott értünk, mellette takarított, mosott, főzött, apám meg csak verte magát egész nap dolgozni meg b*szott elmenni, anyám lakásában lakott, anyámmal tartatta el magát. Édesanyám be le is halt 40 évesen. :(

2012. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, te valami csalódott férfi vagy? Nem kéne általánosítani. Ja és példa: egyik barátnőm általános iskolai barátnője totál tönkrement egy kapcsolatban, melyben a pasi lelkileg terrorizálta, mint kiderült, egyszer meg is csalta, ha a lány összeköltözés témával hozakodott elő, elküldte a fenébe, illetve akkor is, mikor a csaj moziba, kávézni, szórakozni vágyott volna a "kedves" párjával. A csaj baromi nagy küzdelem után kidobta, azóta a srác széltébe-hosszába terjeszti, hogy ez a lány csak egy álnok pénzéhes k.urva volt...


Csak gondold át. Persze lehet hogy tényleg csalódnod kellett egy pénzéhes nőben, de nem minden nő ilyen. Az pedig alap, hogy munkakerülő, elkényeztetett lúzert senki se akar. (2. válaszoló vagyok még mindig). Persze remélhetőleg te nem ilyen lúzer vagy! bízom benne.

2012. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!