Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tagadják le azt...

A nők miért tagadják le azt hogy számít nekik a pénz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%

Te egy idióta vagy, kérdező!

Kikérem magamnak az általánosításodat!

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve, van saját keresetem, megveszem magamnak ami kell, sőt, még a kosztpénznek sem fogadom el a felét, max. havi 2-3 alkalommal engedem hogy fizesse a bevásárlást!

Ja, és átlagon aluli a keresetem, szóval nem azért, mert milliomos vagyok, csak egyszerűen nekem nem a pénz kell egy férfitől, hanem a szeretete és a tisztelete...

2012. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az igazság. Nehéz belelátni egy kapcsolatba.


Amikor összekerültem a párommal, volt egy hitelmentes lakásom (örökség) ő tanult én meg dolgoztam. Elég sokan mondták, hogy csak azért van velem, mert én eltartom. Most, hogy jól keres, most én vagyok az, aki csak a pénzéért van vele.


Ha mindketten minimálbérből élnénk, nem hagynám el, csak nem vállaltam volna gyereket.

2012. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
65%
Igen ez szép és jó; legyen ambiciózus, tegyen le vlmit az asztalra stb. stb.Csakhogy, mi történik ha hirtelen munkanélküli lesz ez a törekvő jó ember-mai világban sajna ez sem lehetetlen, sőt. Ráadásul hónapokig-vagy akár évig O.O -sem kap munkát? Akkor lapát, mert bekerült a lúzerek táborába? Természetes, hogy a legtöbb nő nem vágyik egy semmirekellő, lusta f.szira, aki egész nap a segélyből vett sörrel fetreng a kanapén.Na de akik önhibájukon kívül kerülnek nehéz helyzetbe, azok már köthetik is a kötelet, mert ugyan ki állna le egy munkanélkülivel? Szerintem nem így működik.
2012. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
87%

Nnna, kérdező már el is döntötte, hogy minden nőt CSAKIS a pénz érdekel. Akkor minek kérdezed, te szerencsétlen...?


Egyébként alapvetően az emberi lét velejárója a pénz körüli gondolkodásmód - bármilyen hihetetlen, abból fizeted a rezsit, sőt, ételt is abból veszel.


Engem is nagyon érdekel a pénz - leginkább a sajátom. ;)


22/L

2012. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne számítana. Az amit én megkeresek. Más pénze nem érdekel.
2012. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Hónapokig lehet valaki munkanélküli. Ha lenne egy párom, aki hirtelen azzá válik, segíteném ,ahogy tudnám! De pl. ha én kerülnék ilyen helyzetbe, fél évnél tovább nem várnék, hanem megalkudnék, mennék olyan munkahelyre, amely esetleg alacsonyabb fizuval/pozícióval kecsegtet. Hogy egy évig, vagy több évig otthon üljön valaki (akár egy férfi) munka nélkül? Ez vicc! (kivéve persze: kisbabás anyukák, rokkantnyugdíjasok stb). Talán kompromisszum kéne az életbe, nem csak a hatalmas elvárások, hogy majd az ölébe hullik az álommeló.
2012. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tagadom le, nekem számít. Mivel hogy pénzből él az ember. De lehet, hogy a kérdező nem. Amúgy szerintem egy férfi sem ér annyit, hogy huzamosabb ideig, tehát 1 évnél tovább eltartsam. Ha ezt várja, akkor már növesztheti is a szárnyait, mert repülni fog.
2012. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nőknek, a férfiaknak is számít a pénz. Egyszóval: MINDENKINEK. Férfiben is van, aki tagadja.

Szóval megint egy h.lye kérdés, aminek se füle, se farka.....

2012. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen fontos a pénz férfinak nőnek egyaránt. Az más kérdés, hogy a nők nagy része megteremti magának a pénzét és egy része élősködik a pasiján. De ha belegondolsz fordított eset is jellemző. Pl. nálunk otthon. De mindegy mondhatok akármit, a nők szerinted úgyis csak pénzéhez egoista sunyi lotyók maradnak.
2012. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, hogy a férfiak (látod, általánosítás) annyira tudományosak tudnak lenni, ha a farkukról van szó. Lásd a vadászösztönös magyarázat a friss husi kergetésére.


A másik oldalról kell látni a dolgokat; hogy az ősasszony is azzal az ősemberrel hált, aki erősebb, hogy megvédje őt és a kicsinyeit. Ma a pénz az erő. Abból van enni-, innivaló, lakás, áram, víz: kényelem és biztonság.


Egyébként nektek semmi nem jó. Ha a nő kevesebbet keres a férfinál, biztos eltartott, pénzéhes semmittevő, ha meg pénisz nélkül többet mer keresni, akkor férfigyűlölő frigid banya, aki ki akarja herélni a férfit.

2012. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!