Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miért zavarja anyámat?

Most ez miért zavarja anyámat?

Figyelt kérdés

Már külön élek úgyhogy nem kell minden percben találkoznunk nem is értem mi a baja. Sokat vagyok a haverjaimmal és sok (rock) koncertre elmegyünk. Már évek óta járok a hegyaljára, szigetre meg minden hülyeségre ami létezik de én így érzem jól magam csak neki ez nem tetszik. Egyedül lakok de néha nálam laknak a haverok is (fiúk,lányok) 2 szobás ház de van olyan hogy 15en is vagyunk vagy 2 napig bulik után. Szoktam alkoholizálni is de attól nem vagyok alkoholista, megvagyok pia nélkül is. A sulit befejeztem van munkám, nem vagyok csöves büdös, retkes szóval nem tudom mibaja van. Volt már sok barátnőm de egyikkel se maradtam együtt. Család meg még nem kell bőven ráérek. Ha már el tudom magam tartani akkor miért foglalkozik azzal hogy hogy élek?

21F


2012. febr. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az anyukád és félt
2012. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oszt' mitől? Drogos se vagyok.
2012. febr. 23. 15:08
 3/6 Aszakura válasza:
A legjobb, ha ezt tőle kérdezed meg. Szépen türelmesen, nyugodt hangnemmel. Akkor talán kiönti bánatát. Nem hiszem, hogy rosszat akarna neked.
2012. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert most lenne időd értelmes emberré képezni magadat. Ehelyett választottál egy cigányéletet. Nem hiszem, hogy van anya, akinek tetszene az, ahogyan élsz.
2012. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is félt. Hogy mitől? Drog (senki nem mondja az anyjának, hogy drogozik); megvernek, megkéselnek; részegen baleseted lesz; nemi betegséget kapsz el; az egyik épp aktuális barátnőd terhes marad.


Mesélj neki minél kevesebbet a dolgaidról.

2012. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Perszer hogy félt, mivel az anyukád, de szerintem inkább most éld ki magad mint majd 40 évesen gyerek mellett k.úrj félre mert hiányoznak a kalandok. ha nem vagy/leszel alkoholista, rendesen dolgozol, és drogot sem fogyasztasz akkor addig nem gond, de ezt egy anyának sose fogod megmagyarázni, hogy jó és azt sem hogy átmeneti, ilyenkor az anyukák a legszörnyűbb végeket látják, nem azt hogy átmeneti huszonéves hóbort.
2012. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!