Mit vegyek nekik?

Figyelt kérdés
Barátnőm nemsokára szülni fog (ő 22, én 20) Anyukám azt mondta ilyenkor babaruhát szoktak, de azt már nem akarok, mert sok van nekik. És csak miután már meglesz, akkor szeretnék adni nekik valamit.
2012. febr. 18. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A pelenkatorta mellett még ez jutott eszembe:


Egy csecsemőnek direkt játékra nincs szüksége még.

De a szem fixációs mozgását már lehet néhány hetes korban is fejleszteni.


3-4 db A/3-as kartonra metál arany, sárga, metál piros, élénk színes csomagolópapírokból kb, 20 cm átmérőjű kört vágj ki és ragaszd rá. A piros és a sárga csillogó színt érzékeli majd a csecsemő és 30-40 cm-re a fejétől mozgathatják az "érdeklődők", megfigyelve, hogy követi-e majd a szemével.

Hurkapálcikára is felragaszthatók ilyen színes papírok, hasonló színkavalkádban, mint a szilveszteri papírtrombiták. Ezekkel is lehet a szem lekövető mozgását fejleszteni.

Olcsó, hasznos ajándék.

2012. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudjatok,de ez a pelenkatorta,bárki is találta ki és nagy divat lett,egy gusztustalan baromság.Ízléstelen is.Azonkívül,nem jó kivenni és összefogdosni az eredeti csomagolásából,mert mégiscsak az újszülött érzékeny bőrével találkozik,akkor meg milyen dolog,mintha már nem lenne tiszta.Az asszociációkrol nem is beszélve,mivel a torta gondolatára az embernek egy FINOM,ünnepi sütemény jut eszébe,esetleg csokitorta általában,nos,a pelenka tartalma,ha mondjuk barna is,nahát,hogy torta formába elrendezve gondoljak rá,már a gondolatra is rosszul vagyok. Szóval ezt ne.
2012. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem vagyok ilyen témában jártas és fogalmam sincs mit lehetne :(
2012. febr. 18. 20:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Én fürdőkádba tehető pancsolójátékot vettem,ezt 3-4 hónapos korában már értékelheti a baba.Ha meg a szülőknek akarsz kedvezni inkább,akkor vegyél olyasmit, amit meg kell venni és mindig kell belőle:babafürdető-testápoló-popsikenőcs csomagot(a jó minőségűek elég drágák,pld.babe,eucerin,sudocrem),vagy vegyél tényleg ruhákat,de nagyobbat,kb 8-9 hónapos babára valókat,addigra már kinövi az összes ajándék cuccot, és ettől kezdve kell a szülőknek vásárolni.És persze,vehetsz játékot is, de inkább ne vegyél plüssöt,mert egy pici baba mindent a szájába vesz,és a plüssöt nem lehet elég sokszor kimosni.
2012. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor valószinűleg valami ruha lesz :)
2012. febr. 18. 21:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Vegyél a babónak valami hasznos készségfejlesztőt, vagy olyan színes nyomógombos bigyót ami zenél :D


De vegyél a barátnődnek egy kényelmes ruhát, ami csinos, de babázásra is alkalmas.

2012. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát szerintem ebből babaruha lesz. Vagy ha vennék egy szép cumisüveget, és ráágravíroztatnám a pici nevét? az milyen lenne?
2012. febr. 19. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!