Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek nekik, van ötletetek?

Mit vegyek nekik, van ötletetek?

Figyelt kérdés
Nem találtam jobb kategóriát. Egyik legjobb barátnőm férjhez megy szombaton, az esküvőn csak a csald lesz, kb. 15-en összesen, barátnőm babát vár, amivel sokat kell pihenni, úgy alakult, ezért se akart nagy bulit, meg egyébként se, így én sem megyek. Szeretnék neki az étterembe csomagot küldeni, de mivel a párjának is gratulálnék ezzel, nincs ötletem, a virág olyan nem oda illő lenne ez esetben. Szerintetek mi lenne jó? Arra gondoltam, virág, plusz mellé egy szép dobozban valami, ami nekik kettőjüknek szól. De mi?:)
2011. okt. 10. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
*család
2011. okt. 10. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen idős várandós, de lehet, hogy egy színház még beleférne nekik, esetleg lepd meg őket két jeggyel.

Dumaszínház v múzeumjegy is lehetne (koncert talán kevésbé jöhet szóba, de hangverseny talán igen).

Szóval valami "programot" ajándékoznék nekik.

Vagy attól függően, hogy mennyit szánsz rá, lehet nagyobb szabású dolgot is kieszelni pl wellness-hétvége.

Ha apróbb, de szívhezszóló dolgot képzelsz el inkább, akkor lehetne egy egyedi készítésű baba (rengeteg szépséget találsz a neten).

Vagy esetleg befizetheted őket egy családi fotózásra, ledumálod a fotóssal, hogy kuponként akkor válthassák be, amikor a babával már 3-an lesznek - ez örök emlék maradhatna... (mi kaptunk ilyet anno, és rettentően örültünk neki)

2011. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sajnos, amint írtam, pihennie kell a babával, és jelenleg ráadásul vidéken laknak, elég sokat kellene színházba utazniuk, fürdőbe egy kismama nem nagyon szeret menni (fertőzés veszély stb.)

az első hozzászólót meg nem is igazán értem...

a fotó dolog se rossz ötlet, erről már beszélgettem vele, de valahogy úgy láttam rajta, nem érdekli + megint előjön az a gond, hogy most 200 km-re innen élnek (én Bp.-en)

2011. okt. 10. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz, majd más okosabb lesz
2011. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(én mindkétszer veszélyeztetett voltam, első alkalommal nagyon szigorúan fektettek és kh-i kontroll alatt voltam, másodszorra csak "pihennem" kellett, kímélő életmód stb. De 2x40 percet simán kibírtam egy-egy előadáson, kocsival hoztak-vittek, nem volt megterhelő egyáltalán. És gondolom vidéken is van színház... de ha nem színházbajárósok akkor ez nyilván tárgytalan.

És nem azt mondtam, hogy fürödjön, mert a wellness részlegen azért elég sok minden mást is lehet csinálni, pl masszázs, kozmetika stb. na mind1. )

Te ismered őket, majdcsak kitalálsz valamit, szombatig még sok idő van :-)

2011. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát ő olyan vidéken van, ahol nincs színház, nem is szeretik egyébként, és nem arról van szó, hogy nem bírna ennyit ülni, de tudom, hogy inkább pihenne

most találtam a neten esküvői pelus tortát, lehet, hogy ez lesz:)

2011. okt. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!