Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek nekik ajándékot?

Vegyek nekik ajándékot?

Figyelt kérdés
A vőlegényem családjából az apukája meg a nagymamája azt sem mondja nekem, hogy fapapucs, se a névnapomon se a születésnapomon. Az anyukája mindig felköszönt. Eleinte én is készültem mindannyiójuknak mindig, de már meg rájöttem, hogy igazából pénzem is alig van, ők meg le sem szarnak, pedig még tudják is mikor van a születésnapon, akkor én minek adjak nekik? Nagy bunkó vagyok, ha én sem foglalkozok a szülinapjukkal csak az anyukájáéval? A szomszédunkban vannak, ők át sem jönnek, ha aznap találkozunk akkor is le se szarják, csak az anyukája foglalkozik vele. Amúgy se csípnek, szerintetek meg kelle erőltetnem magam továbbra is?
2011. ápr. 13. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mi 14 éve vagyunk házasok,de a férjem családja egyáltalán nem köszönt meg,sem születésnapomra,sem névnapomra soha,még csak sms-ben sem!A férjemet köszöntik persze.Én ezen már túl vagyok,nem érdekel.Szerintem ne köszöntsd fel őket,miért tennéd?Ők sem köszöntenek Téged.
2011. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőlködj, fölösleges.
2011. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van,ma már ez semmit nem számit.

Megkeseredett emberek...

Annak örülj,hogy az anyukával jo a kapcsolatod!

És az maradjon is igy.

2011. ápr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég azzal ünnepelni, aki viszonozza is.

Ha bármikor bárki a szemedre vetné - nem jogosan persze - hogy miért nem köszöntöd az öregeket, nyugodtan mondhatod, hogy úgy vetted észre, ők nem szívesen születésnapoznak, nem akarod rájuk erőltetni a dolgot.

2011. ápr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!